Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha az ember jól csinálja a...

Ha az ember jól csinálja a kreatin-kúrát és a "levezetést", akkor marad meg valamennyi izom a végére?

Figyelt kérdés

2016. szept. 24. 23:01
 1/10 A kérdező kommentje:
A válaszokat előre is köszönöm!
2016. szept. 24. 23:02
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
És mivel vezeted le a kreatint? Bcaa-va?:DDD
2016. szept. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hcg, zita/clomid mehet és provi sem árt napi 1. Ha ezeket jól belövöd, akkor fog maradni.
2016. szept. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, a többiek jól mondják. És ezeket mind orvos felügyelete mellett.
2016. szept. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ember ez csak Kreatin :)) Egy aminosav, nem szteroid :)) Nehogy azt hidd, húú 3kg izom feljön 1 hónap alatt meg 10-20 kilót erősödök tőle :))
2016. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 likebike ***** válasza:
:DDDD
2016. szept. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a kommenteket, de nagyon úgy néz ki összetévesztetek engem a sok bu*ival, akinek büdös a meló és rögtön cuccot akar tolni, meg azt hiszi hogy a kreatin valamiféle doppingszer.Ez nem így van, pusztán hülyén írtam ki a kérdést és erre most rájöttem, úgyhogy próbálom javítani.

A következő idézet a shop.builderről van, egy kreatinról szóló cikkből szedtem ki:

"A kreatin szedése


Két verzió van tehát a kreatin szedésére. A hagyományos, feltöltéses-szintentartásos, kúraszerű szedés, valamint a folyamatos, hónapokig tartó fogyasztás.


A kreatin kúraszerű szedése esetében 5-10 napig feltöltést végzünk: ehhez a testsúlyunkat el kell osztani hárommal, és az eredménynek megfelelő gramm kreatint kell fogyasztani minden nap, pihenőnapokon is. Egy 60 kg-os ember esetében ez 60/3=20, tehát 20 g lesz. A szintentartás ideje alatt - ami egy 2-3 hónapos periódus, igény és lehetőségek függvényében - elég ennek a fele, tehát 10 gramm."

A levezetés alatt én a szintentartást értettem és tudom hogy nem csodaszer, de azért csak marad meg valami a végére ha a visszatartott víz kimegy, mert különben semmi értelme nem lenne.

Tehát kéretik szépen az új információkkal felvértezve válaszolni és ne pedig rohadt kokszos hülyegyereknek nézve ostoba kommenteket tolni.Köszönöm!

2016. szept. 25. 00:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a kreatintól nem jön rád plusz izom. Az az anyagcserefolyamatokat támogatja a sejtek között, amitől erősebb lehetsz - ha eddig nem voltál, mert van akinek genetikailag csúcson vannak a saját raktárai - ami a nagyobb mikrosérüléseken keresztül hozhat izomtömeget.

De ez kb. elenyésző 2 hónap alatt. Ugyanakkor ha a megkötött vízre gondolsz, azt nem hiszem, hogy bármivel meg tudod tartani.

2016. szept. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"de azért csak marad meg valami a végére ha a visszatartott víz kimegy, mert különben semmi értelme nem lenne. "


Az az értelme, hogy amikor szükséged van egy kis pluszra és nem akarsz cuccolni, akkor veszel kreatint. Ha valamit nem csinálsz, akkor nem lesz látszata. Így van ez a gyúrásban és az élet minden területén.

2016. szept. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
19%
Igen,celszeru kreatin kura vegen BCAA,glutamint alkalmazni,hogy a hozomany jobban fennmaradjon
2016. szept. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!