Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért kezdtétek el az eddzést/...

Miért kezdtétek el az eddzést/testépítést?

Figyelt kérdés
Hosszan kifejthetitek nyugodtan. Szeretem a jó hosszú válaszokat!

2016. szept. 28. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
sikertelen voltam a csajoknál és itt javasolták hogy gyurd ki magad és sikeres leszel ami persze nem jött be de menet közben meg szerettem ezt a sportot és nem hagytam abba
2016. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Mert gyenge voltam mint a szar.Én voltam az egész suliba a leggyengébb még 15 évesen.Sokat piszkáltak.Elegem lett.Most én vagyok a legerősebb
2016. szept. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
cuz pump is life <3
2016. szept. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Herold,mikor lesz felhúzás videó?
2016. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nemtom, holnap?
2016. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az úgy volt, hogy megint előtérbe került az egészséges életmód s újabb drasztikus életmódváltásokat tettem... Akkor már miért ne fogyjak le, ha látok rá esélyt? S ha nincs annyi hájam, miért ne legyen több izmom, főleg, hogy hosszú, egészséges életet akarok, minél erősebben s fene tudja, elkezdtek tetszeni az izmok is... Huszonévesen kicsit sem érdekelt az egész, de úgyis idősebb korban tartom fontosabbnak az ilyesmit, korábban is jó és szuper, ha valakinek már akkor megjön az esze e téren, de idősebben szerintem elengedhetetlen, ha a tőlem telhető legjobb formában akarom tartani magam (itt főleg egészséget értek és némi erőt... szóval hogy ne rozzant öreg legyek. lesz leépülés, de minimalizálni akarom, de hol van az még, egyelőre felszálló ágon vagyok). A génjeim jók, nem szoktak lerobbanni az öregek a családban, de ők parasztok voltak, én meg csak ülök, hacsak nem fektetek súlyt az aktivitásra. Akkor pedig legyen sok aerob, súlyzós edzés és mint szárazföldi emlős, tanuljak már meg futni is... Egy ponton szeretném elbírni a testsúlyomat is, húzózkodás, miegymás... Nem akarok egész életemben kis gyenge lenni. Nem vagyok törékeny fajta, de attól még gyenge.


Azt nem tudom, hol fogok megállni, amúgyis csigatempóban haladok és ha nem rázom magam gatyába, megöregszem, mielőtt izmot építenék, de makacs fajta vagyok s tuti jobb így, mintha egész nap üldögélnék s néha tennék egy sétát.

2016. szept. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Totál rottyon voltam és kellett valami, ami irányt mutat az életembe ... Buliztam, cigiztem céltalanul, szinte az egész fizumat erre költöttem, és folyamatos lelkiismeret furdalásom lett egy idővel emiatt.

Mióta elkezdtem gyökeresen megváltozott az életem, rendszerben élek, nem csak sodródom az árral, megváltozott a bőröm a súlyom, lett önbizalmam, kitartóbb ember lettem. A régi barátaim lemorzsolódtak akiket csak a buli, és a hülyeség érdekel, kicsit sajnáltam az elején, de a közérzetem kárpótol mindenért, és azóta lettek új barátaim. Összességében a sport adja meg nekem azt a tartást, ami régen nem volt, és anyagilag is megerősődtem, hisz régen szórtam a pénzt olyan dolgokra, ami hosszútávon egyenes út a pokolba. Buszke vagyok magamra, és ha veszek egy vitamint 8 ezerért, attól nincs lelkiismeret furdalásom. :)

2016. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ridik30 válasza:
Nem voltam megelégedve magammal. És valamit csinálnom kellet. Nekem genetikám olyan, hogy 1 honapnután nagyon kiszálkásodtam. Gondolkozz el hogy miért akarsz gyúrnim a leg fontosabb az hogy tudd hova akarsz eljutni. És hogy miért.
2016. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Érdekes volt. Ment a zöld néhányótoknak.
2016. szept. 29. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!