Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem tudok bicepszezni?

Miért nem tudok bicepszezni?

Figyelt kérdés
Régen jól csináltam, éreztem is. Beszereztem egy francia rudat, azzal csinálom, de furcsa, mintha nem is bicepszből dolgoznék és besegítene valami. Megpróbáltam kisebb súllyal, ott nincs ez, de a mostani súllyal is megy 8 ismétlés és régen, mielőtt nem volt francia rudam, akkor nagyobb súllyal csináltam. Megpróbáltam úgy, mint amikor csináltam, sima rúddal, de már ott is ilyen furcsa érzésem van. Mitől lehet ez?

2016. okt. 1. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

"Megpróbáltam kisebb súllyal, ott nincs ez"

Ez a kulcsa az egésznek. Túl nagy súlyt használsz, ezért nem szabályos a kivitelezés. Vegyél vissza az egóból, csináld kisebb súllyal maximális koncentráció mellett!

2016. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jaja az egó valami szörnyű dolog az edzésben; De bármilyen sportban.. A másik meg próbáld meg egy picit hátrébb húzni a vállaidat. Mert az elülső delta jelentősen kiveszi a részét a gyakorlat közben.
2016. okt. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!