Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez milyen genetikának számít?

Ez milyen genetikának számít?

Figyelt kérdés

[link]


bal oldali


2016. okt. 2. 18:42
 1/8 A kérdező kommentje:
tehát testépítésben előny a magassag?:O
2016. okt. 2. 19:10
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
Jó genetika. Az első meg téved, mivel pont a 170-180 centi közöttiek a jó versenyzők. Magasaknál torzul az arány, szar lesz a forma.
2016. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
durva! épp hogy a testépítők alacsony emberek most nem sorolom fel őket de pl lantos johnny de kiss jenő se magas
2016. okt. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lényegében én is ezt írtam csak én belevettem a hétköznapi életet is nem csak a sportot.Az alacsonyság a sportágon kívül sehol nem előny.Egyébként meg nem mondanám olyan torznak pl Balog Robint,vagy a többi elég arányos fizik versenyzőt,akik 185-190 körül vannak.Vagy Arnoldot,mert mára ő is nagyjából abba a kategóriába férne bele.És ezek jóval szerencsésebbek genetikában mint egy alacsony srác.
2016. okt. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ed Coan,a legnagyobb,legerősebb erőemelő is 165 centi magas.Mellesleg a birkózásban,szertornában is az alacsonyság az előny
2016. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4 Az physique, nem testépítés. Nem leszólni akarom, teljesen másak a követelmények. Bikini fitnesses csajt sem hasonlítasz figure-hoz.

Testépítésben 175-180 a legjobb magasság. Physique-ben 185 körül.

2016. okt. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fizik helyett lehetett volna classic akkor,de nem kategóriákról volt szó alapvetően,hanem esztétikus emberekről.Egy jó megjelenésű a kérdés alapján jó genetikájú férfi pedig magas 180 feletti.Egy törpe testépítő színpadon,fényképeken nézhet ki jól és néznek is ki jól,az életben a hétköznapokban is lehet sikeres,de soha nem lesz egy pi/namágnes,vagy irigyelt férfi,vagyis végeredményben az alacsonyság nem szerencsés genetikai örökség.
2016. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Evolúciós szempontból pedig az alacsonyság előnyösebb..
2016. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!