Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen táplálék kiegészítőt...

Milyen táplálék kiegészítőt ajánlatok?

Figyelt kérdés
Étrend,fehérje,vitamin,ásványi anyag,kreatin van sőt még edzek is :D. Mi az amitől még erősebb leszek?

2016. okt. 3. 01:28
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
erősebb egyiktől se, ásványi anyagok és vitaminok kellenek az immunrednszer és a szervezet egészséges müködése végett, de erősebb vagy nagyobb egyiktől sem leszel. talán még a kreatin adhat 1-2%-ot a dologhoz, mmint szó szerint annyit, de én még a kreatinban szem hiszek.
2016. okt. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kérdés arra vonatkozik hogy ezeken kívül. vitamin segít regenerálódásban kevesebb pihi több edzés = erősebb leszek.
2016. okt. 3. 02:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne gondold azt hogy a vitamintól pl 2 nap helyett 1 nap alatt fogsz regenerálódni. Egyiktől sem leszel erősebb. Amiket felsoroltál azok közül egyedül a vitamin ami kell a többi csak egy opció. De ha neked így jó akkor költs rá. Előbb utóbb csak rájössz ha nem vagy buta..
2016. okt. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Edzés - Kaja - Vitamin - Genetika - Pihenés - Kardió - Nyújtás


Ezzel az eszköztárral rendelkezel naturálban.

2016. okt. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2-3 havonta egy probiotikum kúra felbecsülhetetlen...
2016. okt. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
100% osan válaszoltam a kérdésedre. nem, nem leszel a vitamintól erősebb. ha hiány van, abból lehet gond, igen, de ennyi
2016. okt. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyílván nem 2 nap helyett egy nap. De 6 nap helyett lehet 5 nap megfelelő kiegészítőkkel. Köszi a válaszokat azért bár nem kaptam tippet. Nem tudom miért van ennyire tápkieg ellenkezés most... Pedig van helye tápkiegnek is.
2016. okt. 3. 21:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Vagyis a probiotikum érdekes, külön köszönöm :)
2016. okt. 3. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaja, mindig a kaját nyomatjuk meg a tápkiegeket, a dokim aki szintén amatőr gyúrós ajánlotta a probiotikumot mióta a sok egyhangú kaja mellé 2-3 havonta nyomok egy probiotikum kúrát, sokkal jobb az emésztésem, még a szinten tartó kaján is csökkentenem kellett :)
2016. okt. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én személy szerint semmilyet. A lényeg a tiszta kaján múlik. Amit viszont muszáj az a vitamin, semmi több.

Aztán jöhet egy tejsavó mondjuk, aztán meg talán krea vagy bcaa. A bcaa az mondjuk jobb választás. De nem érdemes egymillió ft-ot kicseszni az étrendkiegekre. Hacsak nincsenek versenyzői ambícióid.

2016. okt. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!