Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Utcai verekedésben egy 180...

Utcai verekedésben egy 180 centiméteres boxoló alkatú skinhead nyerne vagy egy kigyúrt gyerek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 15:17
 1/10 anonim válasza:
58%
Amelyk jobban akar nyerni
2016. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A testfelépítés egy dolog, szerintem utcai verekedésben igen alapvető kérdés, hogy melyikük tud verekedni...

Csak mert kigyúrod magad, nulla marad a tudásod e téren, ha előtte ott volt s nem fejleszted... Nyilván ér valamit, ha több erőd van, de önmagában nem sokat.

2016. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

valószinüleg a skinhead srác ha igazi skinhead aki elgyepált már pár embert tehát van tapasztalata

izom nem sokat számit bunyóban, nyilván kell valamennyi de mindenhez kell:)

2016. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy boxoló alkatú?Boxoló?Vagy csak vékony és szálkás?
2016. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Vékony, szálkás. Gyors és nagyon tapasztalt utcai bunyós.
2016. okt. 6. 16:10
 6/10 aikiboxer ***** válasza:
97%
Szerinted 100 méteres síkfutásban ki nyerne: egy tapasztalt síkfutó, vagy egy kigyúrt testépítő? És pl súlyemelésben egy magasugró vagy egy súlyemelő? Mindenben az a jobb, amiben edzett.
2016. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Tapasztalat :)


Gyorsaság,Pontosság,erő,agresszív hajlam, jó idegrendszer az ütésekhez


Egy utcai bunyóban jártas ember simán lehet olyan felkészült mint egy küzdősportoló, lehet nem olyan jó az állóképessége, de az utcai bunyók nem tartanak 10-20 mpnél tovább.


Erős ferdehasizom, váll, hát, erős törzs sokat segít egy kemény horognál, mikor állcsúcson kapsz valakit, főleg ha a testem jól ráengedem, olyan agyrázkodást kap, hogy nem fog felkelni, bárki lehet :)


Küzdősportot is űzök pár éve.

2016. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ha verekedtek, majd írd már ide a végeredményt.Azért én hiszek a kigyúrt csávóban, ha nem puncigyerek,akkor "összeroppantja"a csontvázat.
2016. okt. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gyomorszájon vágtam és a klincseltem.

Ennyit a nagy emberi hasizomról.

2016. okt. 8. 06:12
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy izmos boxoló alkat nem csontváz.
2016. okt. 8. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!