Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok a TWB-s gyerek...

Mit gondoltok a TWB-s gyerek bioritmusos edzés elméletéről?

Figyelt kérdés

A Facebook oldalán van róla videó.Hogy pl délután 5 óra fele hátazni érdemes,mert ilyenkor az emberi bioritmus szerint a húzó izomzatokat érdemes edzeni.Hogy miért?Mert a neandervölgyi ősember és a mi őseink is ebben az időszakban fára másztak,bogyókat,gyümölcsöket gyűjtöttek.Tehát a húzó-izmokkal dolgoztak.Így alakult ki a bioritmusunk,hogy ebben az időszakban kedvező ezt edzeni.Lábazni meg pl.estefele érdemes,mivel az ősember ekkor guggolt a tűz körül.

Vélemények?Nem én találtam

Ki,hanem a TWB-s gyerek



#TWB-s gyerek
2016. aug. 14. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fa szság
2016. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég internet mára.
2016. aug. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg reggel érdemes lábazni, mert az ősember akkor ment el szarni.
2016. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lanyoknak meg ejjel erdemes fenekre gyurni, mert az oskorban is ejjel kellett pucsitani, amikor az ember mar hazaert a vadaszasbol.
2016. aug. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem, ez ma is így van.
2016. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez így nettó baromság.
2016. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez butaság...
2016. aug. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ennek a twb-s gyereknek amúgy honnan van ennyi lájkja? Forma 0 és még a sok baromságát is összehordja..
2016. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hallod menjel le a terembe, es kezdjel ugatni az embereknek, lokjed el a geptol, hogy delutan edzed a hatadat kcsg, mer az osember akkor huzgalta a gallyat... Kerdezd mar meg Arnoldot, vagy Cutlert vagy Kathit mit gondol errol :D
2016. aug. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ahányszor valaki a neándervölgyiekkel meg az ősemberekkel példálózik... hogy mert valamit ők is úgy csináltak, én csak felteszem a kérdést nekik, hogy azt tudtad e, hogy akkoriban a 30 éves kor már matuzsáleminek számított...

szóval valamit mégsem csináltak olyan rohadt jól azok az ősemberek az edzésbeosztásukkal meg a paleo étrendjükkel :D

2016. aug. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!