Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez egy kicsit hosszabb kérdés...

Ez egy kicsit hosszabb kérdés lesz (?! )

Figyelt kérdés
Ezt az edzés dolgot már egy ideje csinálom, és ma voltam de egy testépítő kvalifikációs versenyen mint néző. Csodálkoztam,h az embereknek akkora karjuk volt mint egy villanyoszlop es elgondolkodtam ,hogy én csinálok valamit rosszul??!! Tudom hogy az tobb éves munka eredménye főleg így nyár szezon utan. Magával a fejlodesemmel nincs annyi bajom,de az utolso idoben kicsi megakadtam és most gondolkoztam el azon,hogy talan nem is tudok ezdeni. Például fekvenyomast ugy csinalom,hogy az elejen nyomok 8 ismétlést es utana minden szériát kihalasig.(nyilvan növelve a súlyt) Igazabol ebbe kene a megerősítés. Magával az ismetlesszammal van gondom,nem erzem,hogy mennyibol kéne mennyit,bukásig v ne??. Ugyan akkor eddig nagyon szépen fejlődtem ugy hogy a kajám Sehol sincs rendbe rakva. Ha valaki le tudná irni nekem,hogy melyik gyakorlatból mennyit,bukasig minden sorozat v ne? Es a legalapabb dolgban kéne a megerősítés. Előre is köszönöm.

2016. okt. 9. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el akkor helyesen kajálni, ha azután sincs változás, akkor lesz az edzéssel ténylegesen baj.
2016. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is kajálj jól, másodszor pedig ne cuccos versenyzőkhöz hasonlítsd magad.
2016. okt. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kaja az ugy jo,hogy napi 3x eszem az az napi adagot? Csirke rizs?
2016. okt. 10. 16:10
 4/4 likebike ***** válasza:
Igen,de nem csak azt lehet enni.Marha,pulyka,zab,tészta,gyümölcs stb...
2016. okt. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!