Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki otthoni edzéstervet...

Valaki otthoni edzéstervet összeállítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves fiú vagyok, komoly elhatározással. 190 centi vagyok, mellé 65 kiló, ami vékony testalkatot eredményez. Szeretnék kockás hasat, formás mellizmokat, és izmos karokat, persze mindezt az ízléses kategórián belül. Kábé hány kilónak kellene lennem ezekhez? Konditeremre és gyúrós étkezésre nincs pénzem, viszont úgy hallottam, hogy otthoni edzéssel is nagyon király eredményt lehet elérni. :)

Valaki össze tudna állítani nekem egy jó itthoni edzésprogramot?


Köszönöm! :)



2016. okt. 12. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
otthoni edzéssel semmilyen eredményt nem lehet elérni, minimális változást maximum, de feltünőt nem.
2016. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, a válaszodra nem tudok reagálni, mert abszolút hülye vagyok a testépítéshez. erről a fegyencedzés dologról tudnál egy kicsit bővebben írni?
2016. okt. 12. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Alap gyakorlatok:


Húzódzkodás, tolódzkodás, fekvő, kézállásból karhajlítás, guggolás, kitörés, lábemelés, L-sit, hasprés, híd.


Heti 3x mindegyik gyakorlatból 5 sorozat.


Otthon lehet csinálni két szekrény között helyet húzódzkodó rúdnak. (én seprűnyéllel csinálom)

Ott mehet a tolódzkodás és a lábemelés is.

2016. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!😁
2016. okt. 12. 22:29
 5/6 mannnocska ***** válasza:

Ha nincs felszerelésed, akkor csak a fegyencedzés lehetséges, essetleg a street workout bizonyos része.


Keress rá a fegyencedzés könyvre pl ncore-on fent van úgy tudom. YT-on meg találsz street workoutra ezer meg ezer videót.


Kalóriaplussz nélkül NEM fogsz egyébként fejlődni, szóval valamilyen minimálisan érdemes foglalkozni az étrenddel.


Vannak online kalkulátorok kalóriára, ilyennel számold ki hogy mennyi a kalóriaszükségleted edzés mellett. Ennek az értéknek kéne fölémenni ~300 kalóriával.


Az, hogy milyen eredményt érsz el pedig csak rajtad múlik. Mennyit edzel, mennyit eszel, mennyit pihensz. Ez a 3as határozza meg. (az első válaszoló meg hülyeséget ír)


gondolom egy ilyesmivel már kiegyeznél:

[link]


A srácnak blogja van, meg YT csatornája, és street workout vonalat képviseli. jay's workout néven fut.

De másokat is olvass, nézz körül a témában, tájékozódj. Az a legjobb.

2016. okt. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!
2016. okt. 19. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!