Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kokszolok 1 hónapja de nemhozz...

Kokszolok 1 hónapja de nemhozza az étvágyat még mindig úgy ahogy kellene 7-8 kgt ígyis felszedtem de nembirom tartani a kajat mert egyszerúen sok miért? Miért nincs étvágy?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Nem csak kokszolni kellene megtanulni, hanem intenzíven edzeni
2016. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És te honnan tudod hogy nincs meg az intenzív edzés?? Fárasztást nemkértem köszi
2016. okt. 13. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, csak nem kokszolok. Egyszerűen nem kell a kaja.
2016. okt. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom fake ha nem nagyon szar cuccot Tolsz. Azért mert nem tudsz főzni. Ha finom lenne a kaja meg tudnád enni.
2016. okt. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mannnocska ***** válasza:

Lehetséges, hogy az van amit az utolsó írt is. Te tudod milyen forrásból szerezted meg.


Próbálj meg komplex B vitamint szedni, magnézium is mehet mellé. Egy hétig emelt dózisba (mondjuk napi 1et ajánlanak, szedj 2-t reggel 1, este 1).


Mondjuk 1 hónap alatt 7-8 kgnál nem tudom mit akarsz többet.


Esetleg a gyomrod méretét tudod még növelni. Versenyevők szoktak X liter vizet meginni pár perc alatt edzésképp. Nem tudom milyen sűrűn csinálják, de napi 1-2 nél többször nem hiszem. Lényeg hogy telirakd a pocakot, és ettől tágul majd.


De csak óvatosan kérlek.

2016. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!