Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol tudnék emberi árban...

Hol tudnék emberi árban szabvány súlytárcsákat venni? 45 cm átmérő,51mm furat,20kg.

Figyelt kérdés

Mindenhol csak 31mm-es furatúakat találok. Beszéltem egy esztergályossal aki ezzel foglalkozik, de azt mondta a 45cm-es átmérőt nem tudja megcsinálni a gépe miatt.


Boltban nevetségesen drága minden súly, ráadásul sok kellene (278kg).


ötletek?



2016. okt. 15. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem. Újonnan nem találtam normális árút.
2016. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szabvány méretekkel? Hol? Kinél? Mennyit? mennyiért?
2016. okt. 15. 20:00
 3/7 anonim válasza:
Bunny hogy kiosztott :D és jogosan.
2016. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaja, én kérdeztem. :')


Jogosan? Azért mert nem akarom megadni a vezeték és keresztnevemet ami alapján megtalálható vagyok?


Egyébként is, miért bántja őt ez ennyire, miközben a kérdésem teljesen normális hangvételű volt? Mit akar kezdeni a nevemmel? Kiverni rá? Komolyan nem értem.


Sokkal valószínűbb, hogy fogalma sincsen, ezért bele kell kötnie valamibe. Vagy például hogy fogalma sincs mi az, hogy "szabvány tárcsasúly", alapozva ezt a shop.bulder cikkeinek színvonalára.

2016. okt. 15. 23:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy megadod-e a neved, úgysem tud vele kezdeni semmit. Nem fog zaklatni. Nyilván sértésnek vette vagy nem tudom. Ilyet nem nagyon fogsz találni, boltban meg kifizeted a gatyád is. Nekem vannak tárcsáim, de szerintem 31mm-es furattal. Miért nem jó a 31mm ?
2016. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jófogáson, vaterán stb csodákat lehet kifogni....

Wild animal erőkeretet vettem 65000ft ért, az eladó 2 éve 300 ért vette csak negszorult anyagilag.

Olimpiai rudamat 10.000ért vettem + pósta

Tárcsákat pedig szinte hetente lesem, eddig 1.5 év alatt 150kg ot tudtam összegyűjteni összesen kb 50.000ft nél tarthatok... lehetne az már 400kg is, ha lenne autóm vagy mindenki rávehető lenne a postázásra...

2016. okt. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csak érdekesség képpen kona stinky-t vettem 50.000 ért ugyan úgy anyagilag megszorult éppen külföldre költözőtől..

Naponta egy félórát rászánok jófogás lapozgatásra ha van pár drága hobbid és picit értesz hozzá fizetés kiegészítésnek sem rossz...

2016. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!