Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Betegség miatt egy hét kihagyás?

Firefox785 kérdése:

Betegség miatt egy hét kihagyás?

Figyelt kérdés
Üdv, kérdésem az lenne hogy egy hét alatt mennyit veszít az edzettségem? Ugyanis 5 hete edzem ezalatt szépen növeltem az intenzitást,szedtem a tömegnövelőt, vitaminokat és szépen fejlődtem de a mandulagyulladás nagyon földre vitt :/ . Na már most azt szeretném kérdezni hogy mennyit "veszítek" egy hét alatt illetve hogyan fogjak hozzá ismét ?

2016. okt. 16. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Semennyit. Amennyire tudod tartsd az étrendet, igyál mégtöbb folyadékot és kész. Nem kell ráparázni.
2016. okt. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2 hete voltam beteg és egy hét alatt nagyon sokat vesztettem.3 kilót fogytam és be is zsírosodtam.Az erőm megcsappant
2016. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sok cht veszítesz,akkor az első edzés szar lesz,aztán visszajön következőre.nem tudom minek paráztok annyira attól,hogy 1 hét alatt lejön minden..
2016. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!