Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Peak Supreme Mass vagy Jumbo?

Peak Supreme Mass vagy Jumbo?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok, 165 cm magas és sajnos 57 kilóról lefogytam 50 kilóra (lelki és magánéleti problémák miatt). Szeretném újra formába hozni magam, és elérni a 60 kilót. Előzőleg Peak Supreme Mass fehérjeport ettem/ittam, igaz, én mindig tettem hozzá egy kevés édesítőt, vagy ha zabbal ettem, akkor tettem bele cukrot. De sokan ajánlották nekem Jumbot, abból is a zöld változatát. Érdemes lenne arra váltanom? Mert sajnos nagyon nehezen jönnek a kilók, hiába eszek.
2016. okt. 17. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Túlárazott cukorkupac. Vegyél helyette inkább ételt, és egyél töbet.
2016. okt. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor maradjak a másiknál?
2016. okt. 17. 11:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon ragaszkodsz a tápkieghez akkor vegyél egy sima proteint. Ár-érték arányban azzal jössz ki a legjobban. Pl MHN Whey 3kg 10ezer Ft.
2016. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyira nem hangzik kevésnek az 50 kg. Nem is sok, de biztos nem annyira kevés, hogy tömegnövelőt igyál. Inkább lassan, normális ételell szedd vissza a leadott tömeget. Ha semmiképp nem tudsz annyit enni, akkor én inkább "valódi" turmixot csinálnék tejből, gyümölcsökből. Tudom, hogy a testépítésben újabban mindenki tejellenes, de szerintem szól legalább annyi érv mellette, mint ellene, ha tömegnövelésről van szó. Feltéve persze, hogy nem vagy laktóz- vagy tejfehérje érzékeny.
2016. okt. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves előző válaszoló látom egy hozzá nem értő ember vagy aki okoskodik de szart se tud, a tömegnövelő termékek ételből készülnek és normális étrend mellet igenis van értelme ez nem mű kaja, aki fejlődni szeretne és van étel ismerete az tudja h a gyümölcs tej turmix sosem fog felérni egy jumbóval ami tartalmaz 70gr minődégi szénhidrátot 50gr fehérjét aminókat stb. a tápkieg segít neked ha nem lennél ilyen tájékozatlan és utána járnál tudnád, kérdező: mivel ezek szerint nehezen reagálsz a szénhidrátra a Jumbo Professional lenne jó neked de menj személyi edzőhöz az a legjobb, és sose hallgass azokra akik aztmondják a tápkieg nem valódi kaja mert az csak por formájában van
2016. dec. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves előző, mióta minőségi szénhidrát a maltodextrin, palatinóz, dextróz és a fruktóz? Ennyi erővel a kristálycukor is minőségi szénhidrát, de az legalább olcsó. Szerintem mondjuk a zabliszt sem minőségi forrás, de ezzel csak még inkább magamra fogok haragítani mindenkit.

Egy érvet mondj az árán kívül, hogy miért jobb, mint három banán. Bár így elnézve, 650 Ft egy adag, talán még árban sem jobb a Jumbo.

Meg úgy mégis, mit fogsz profitálni 50g fehérjéből azon kívül, hogy megterheled a kiválasztó rendszered a lebontásával, vagy rothasztod a beleidben, mert le sem tudod bontani?

Mindezt mindössze 4000 Ft/kg áron, bomba üzlet, rohanok én is a boltba. Tele van mátrixszal és komplexszel, csak jó lehet.

Szerintem tájékozódni nem nekem kéne. A tömegnövelő mindig arról szólt, hogy rakjunk a fehérje mellé filléres összetevőket, nyomokban mindenféle extrát, hogy komplexnek hasson, és adjuk jól túlárazva, szép csomagolásban. Ettől majd dől a lé.

2016. dec. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!