Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ínhüvelygyulladást meddig...

Ínhüvelygyulladást meddig kell pihentetni, mikor lehet újra edzeni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt,kentem fasztumgéllel* nem tudom,hogy hogy kell írni meg flektorral,este hideg vizes borogatás,és ugyan úgy edzettem,ha bírod a fájdalmat hamar hozzá fog szokni a kezed
2016. okt. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én edzettem, és zenéltem együtt.. lett egy ínhüvelygyulladásom, amit nem pihentettem, hanem "bírtam a fájdalmat", ahogy az első írta. búcsút inthettem a zenélésnek, és az olyan sportoknak, ahol kezet kell intenzíven használni.. inkább orvossal beszélnék
2016. okt. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is már szeptember óta tart. Elmult egy het utan, raedzettem megint elkezdett fajni pedig csak nagyon konnyu edzest csinaltam. Ha gitarozok intezivebben enis erzem egy picit. Mar ket hete nem sportolok de igy mar siman nem faj a kezem de meg nem merek belekezdeni. Neked mennyi ido utan fuccsolt be, ami utan mar nem zenelhetsz es sportolhatsz?
2016. okt. 17. 22:55
 4/7 anonim válasza:

körülbelül 2-2,5 fél évig szórakoztam azzal, ha nem fájt annyira, erőltettem.. sajnos elég volt hozzá :/

ha súlyosbodik, mindenképp lássa egy orvos, az a biztos :)

2016. okt. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom 2#.. :( Én erőltettem,hozzá tudott szokni,hozzá teszem nekem semmilyen betegségem nincs,soha nem vagyok beteg,egy csontom nem tőrt még el,nem fáj semmim pedig nagy súlyokkal edzek,kinek ez..kinek az. :)
2016. okt. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha eljárok úszni egy hónapig és utàna kezdek megint edzeni? Mert az uszas elvileg nem terheli az ízületet de megis sportolok meg erosit es allokepesseget fejlet megis pihenetetem a könyököm
2016. okt. 18. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Örölt kurkuma,örölt gyömbér csodákra képes.
2016. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!