Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Legolcsóbb, és legjobb növényi...

Legolcsóbb, és legjobb növényi fehérjeforrások?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bab lencse zab borsó szòja
2016. okt. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, google!
2016. okt. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

--gömb--


Fű.


Ez nem vicc volt.

2016. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Herold, elsősorban a saját véleményekr, tapasztalatokra lettem volna kíváncsi.


Gömb, milyen fű? :D Ezt most nem értem.

2016. okt. 22. 23:18
 5/12 anonim ***** válasza:

--gömb--


Ami a földből nő. :D

Angolperje, olaszperje, ujjasmohar, csillagpázsit. Amiket én szoktam pl. De a többi pázsitfűféle is jó lehet. Na meg ugye ott a gabonafüvek is. Mondjuk azoknak az ízét nem szeretem.

Természetesen nem elrágcsálni szoktam, hanem géppel lesajtolni és meginni. A rost ugyis emészthetetlen elvileg.

Igaz, most szünet van, kb 2 hónapja nincs megcsinálva a motor, kézzel meg már lusta vagyok hajtani.

2016. okt. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ne idegesíts már.. :D De ezt mégis hogy? Mármint értem, hogy hogy, de mégis?! Van erről valami írás, vagy szakirodalom? Mondjuk 1 kg levágott fűből, mennyi fűlé jön ki? Mennyi fehérjét tartalmaz? Vagy más egyebet?
2016. okt. 23. 00:02
 7/12 anonim ***** válasza:

--gömb--


1 kilobol olyan 800-900 g folyadék lesz, ha tökéletes a gép.

A fehérje tartalom pontosan nem ismert, de általában a zöld levelek fehérje tartalmát 3% körülire teszik. Én ezzel szokok számolni.

Vitamin meg ásványi anyag tartalommal kapcsban nincs adatom, csak gyakorlati tapasztalat: Jobb közérzet, jobban meg tudom hajtani magam, ízületek teherbíróbbak. Gyorsabb regeneráció.

2016. okt. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát itt nem vélemény meg tapasztalat számit, mert hogy minek mennyi a makrója, az fix :D szóval én sem tudok mást mondani, mint ami a neten van. : best vegan protein sources továbbá YT-n millió videó van.
2016. okt. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gömb:

Hogy érted, hogy a fehérjetartalma 3%? Most akkor egy literben hány g fehérje van?


Am most már kíváncsi lettem az étrendedre, így mindennel együttvéve! Köszi! :)

2016. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

--gömb--


Hát elvileg olyan 30 g körül. Vagyis kb mint a tejben. Szénhidrát meg zsír passz.

Az étrendem az most úgy nézne ki, hogy gyakorlatilag ezekre a füvekre alapoznám a teljes tápanyag bevitelt, minden más max mellékesen menne. Ehhez olyan napi 10 kiló kéne minimum. Év elején azt terveztem hogy idén elkezdem a termelést, de egyelőre semmi nem lett belőle.

Szóval a gyakorlatban elvegetálok hagyományos kajákkal, meg multivitaminnal egyelőre.

Igazából ehhez majd kell egy skkal nagyobb gép is mert nem akarok órákig állni a tölcsér mmellett és tömködni bele a füvet.


Amúgy a kalóriáról még annyit h egyszer volt hogy egy délután alatt megittam 4 kg-nak a levét, na akkor nem kellett már enni mellé semmit. Nem voltam éhes.

Ebből számolom hogy napi 10 kiló már elég kell legyen alapszinten.

2016. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!