Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám leadni a nem...

Hogyan tudnám leadni a nem szívesen látott zsírmennyiséget?

Figyelt kérdés
Szálkásítás után kb 5 napja elkezdtem a teatömegemnek megfelelő szénhidrát mennyiséget bevinni (100 kg vagyok ami az én esetemben elméletben 500g cht jelent ami rízsből és zabból vittem be) viszont azzal nem számoltam hogy endomorf alkat lévén az én esetemben elég lett volna kezdésnek akár ebből 300g is, a problémán tehát az, hogy miután 5 napja elkezdtem tömeget növelni, most megint álljak vissza szálkásítani és kezdjek utána tömegelni vagy van rá más megoldás? A válaszokat előre is köszönöm. :)

2016. okt. 23. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
ha hivzol vegyél vissza 10% kalóriát, ha még mindig, ismételd, am kevesebb ch kéne, és több zsir-
2016. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ. :) Régebben a zsír mennyiséget félzsíros-túróból fedeztem, de biztosan létezik ennél jobb megoldás is, ebben tudnál nekem segíteni? :)
2016. okt. 23. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!