Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha testépítő szeretnék lenni...

Ha testépítő szeretnék lenni melyik nap milyen izomcsoportokat érdemes edzeni, hogy mind fejlődjön? Melyik izomcsoport edzése mehet egy napra?

Figyelt kérdés
A hét minden napján megoldható nekem az edzés. Csak azt szeretném tudni ,hogy melyik napon mire edzek hogy fejlődjek .

2016. okt. 24. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre itt nem fogsz átfogó választ kapni,olvasgass a témában, powerbuilder.hu, pl,megvsok oldal van még,ahol találsz infókat. Edzesfelosztasban mindenkinek más jön be,nincs 2 egyforma ember. Legfontosabb az étrend,vitaminok,megfelelő pihenés,regenerálódás,és a progresszió fentartása az edzések során.
2016. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kezdésnek heti 3-4 edzés is elegendő hidd el, többre mész vele mint heti 6edzéssel, azzal még ráérsz

Icf5x5 tervet találsz ha kigooglezed:) de gyakorin is le lett irva ezerféle edzésterv, ezek mellé az étrend és az életvitel(pihenés,bulizás stb) is olyan legyen

2016. okt. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok féle lehetőség van. Akár lehet minden nap egy izom. De lehet többféle képpen párosítani egyéntől függően. Olvas sokat a témában :)
2016. okt. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mell bicepsz alkar

láb

pihi

váll tricepsz csuklya

hát

pihi

2016. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Herold, sorozat és ismétlés számot leirnád? bocsi, biztosan irtad már korábban, de épp tervet váltok és ez amit most leirtál nagyon jónak tűnik

heti3 teljes testről váltanék

köszi:)

2016. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja és azért nem nyitottam új kérdés, vagy krédeztem privátban mert gondoltam a krédezőnek is hasznos lenne

5-ös voltam, ha valaki belekötne:)

2016. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez egy hatalmas vita téma... mindenki mindig arra esküszik, amit éppen csinál...

én osztott edzéssel kezdtem, akkor az volt a király, aztán icf 5*5 akkor az volt a zseniális, aztán HST teljes test, aztán HST A-B napos bontás... Most újra osztott edzés...

Olvass sokat a témában csinálj magadnak edzéstervet és legyen saját véleményed, ne gyk-n okosodj :)

2016. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!