Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok az alábbi 4...

Mit gondoltok az alábbi 4 napos osztott edzéstervről?

Figyelt kérdés

2016. okt. 25. 23:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
2016. okt. 25. 23:23
 2/61 anonim ***** válasza:
51%

teljesen rossz.


mell: fekvenyomás, döntött pad, tárogatás, kereszthúzás


ilyen edzéstervekkel nem szabad foglalkozni

2016. okt. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:

Én 17 éves tapasztalattal azt mondom, ne hallgass senkire, ne keresgélj össze vissza edzésterveket, döntsd el magadban milyen osztásban szeretnél edzeni...

Ülj le, egy papíron írd össze az összes gyakorlatot az összes izomcsoportra, abból válaszd ki azokat amiket szeretnél csinálni, és utána állíts össze MAGADNAK egy edzéstervet, csináld 1-2 hónapig aztán úgyis látni fogod, hogy jó e vagy rossz...

Én mindig minden divatos szarságba belefogtam, de jól mindig csak akkor éreztem magam, ha saját kútfőből a saját igényeim szerint edzettem és 100%-ot beleadtam...

Nekem amúgy A-B napos A nap húzó, B nap nyomó gyakorlatok heti 4 alkalommal.

2016. okt. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
51%
ezzel az a baj, hogy bizonyos mértékben mindentől fejlődsz, és nem tudsz összehasonlitani 2 edzéstervet. igenis hogy olvasni kell, de nem ilyen habiszti urban legend hülyeségeket.
2016. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:

Az elosztás nem tűnik rossznak, de ezt mindenképp csak haladóknak ajánlanám , habár a tárogatás, kereszthúzás kombó nem valami ésszerű, vagy az egyiket csinálod vagy a másikat, véleményem szerint, ebből az egyiket cseréld le áthúzásra( az legyen az utolsó gyakorlat mellre),

de jobban belenézve a tricepsz edzés sem jó, tehát az elgondolás nem rossz, csak a konkrét gyakorlatok a szarok benne.

2016. okt. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz hozzá ne irj kommentet, gyszi.
2016. okt. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
Mégis mi kivetni valód van abba amit írtam?, fejtsd már ki a véleményed ne csak a baromságod toljad nonstop
2016. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
51%

"habár a tárogatás, kereszthúzás kombó nem valami ésszerű, vagy az egyiket csinálod vagy a másikat, véleményem szerint, ebből az egyiket cseréld le áthúzásra"


csupán ennyi. ebből a mondatból látszik hogy általános iskolai biológia sincs meg. akkor minek irsz? amúgy mindig kifejtem hogy mi miért nem jó. nincs értelme több gyakorlatnak mellre, ilyeneknek meg főleg. fekvenyomás és pont.

2016. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
Látom nem jött át a mondandóm, a mérnök egyetememhez pedig nincs szükségem biológiára, azt azért még hozzá tenném, te tipikusan olyan embernek tűnsz aki rengeteget olvasott a témában viszont 0 eredményt ért el eddig, dobj már egy képet a formádról privátban, én is küldök
2016. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
És mi az, hogy nincs értelme több gyakorlatnak mellre?:D könyörgöm fogalmazz már értelmesen, összefüggéstelen amit írsz, hány éves vagy?
2016. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!