Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire tudok izmosodni?...

Mennyire tudok izmosodni? (lent több infó)

Figyelt kérdés
Decemberben akarok elkezdeni komditerembe járni, már most egészségesen táplálkozok (csirke, rízs,saláta,tojás,stb. Édességet, meg sós ropogtatni valót egyáltalán nem eszek,cukrot is már 3 hete nem ettem,ittam) 30-45 perceket futok minden nap, a munkám is olyan hogy egész nap talpalok, és sokat mozgok. Nem vagyok túlsúlyos, 184cm magas és 78Kg vagyok. Az lenne a kérdésem hogy ha Decembertől heti 5 napot, 1-2 órát kondizok, és szedek fehérjeport, akkor jövő Júniusra, nagyjából ennyire leszek izmos? Értem így hogy a kockák látszani fognak, mellizmom elég nagy lenne. Ilyen lehetséges vagy ehez hasonló? [link] 21/F

2016. okt. 27. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Az izomtömeg lehetséges, bár ha nulláról indulsz nem biztos, hogy eléred júniusra, főleg, hogy nem vagy alacsony. A hasizom is elég genetikafüggő, nem biztos, hogy a tied így fog kinézni. Fehérjepor fölösleges, kajálj jól és gyakran.
2016. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi, ment a zöld kéz, lenne még egy kérdésem. Ha nem is így fogok kinézni, azért elég látványos lenne az átalakulás? tudom hogy genetika függő, de szerintem nekem jó a genetikám, tesómnak majdnem hogy ilyen teste van. Tudnál küldeni egy képet amit elérhetek Jövő Júniusig? Hogy kb hogy tudnák kinézni :)
2016. okt. 27. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a srácon kb izom sincs. Fél év alatt bőven összehozol ennyit. Szálkás a gyerek, ennyi.

Számold a makrókat és legyél kalóriapluszban és eddz. Ennyi a dolgod.

2016. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiindulái alaptól függ. De nem nagy kaland izomtömeg biztos hogy meglesz ha jól csinálod hogy a diéta belefér-e az kérdéses. Kezdetben havi 700-900g izom jöhet fel ha minden jó. De ha most elkezded tuti meglesz :) Edzés előttt érdemes olvasgatni alapokat.
2016. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) az étkezésem megfelelő? :)
2016. nov. 2. 10:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem írtál étkézésről sok mindent. 2 g/ tskg fehérje 2-8 g szénhidrát 0.5-2 g zsír. Erre figyelj attól függően mi a cél.
2016. nov. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csináld, aztán majd úgyis kiderül. :)
2016. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!