Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Deadlift gyakorlat utáni...

Deadlift gyakorlat utáni hátfájás a rosszul végzett gyakorlat eredménye?

Figyelt kérdés
Gerincferdülésem is van, és a gyakorlat után el kezdett fájni a hátam. Akkor rosszul végeztem vagy a hátam túl gyenge?
2016. okt. 28. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetedben passz, az orvosod mit szól a súlyzós edzéshez?
2016. okt. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok, kb 14-15 éves koromba nem csináltam màr a tornákat, mert nem segitett. Így most nincs orvosom.
2016. okt. 28. 13:35
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Aha, tehát a gyógytorna nem segített a görbe gerinceden, ezért aztán gondoltad, hogy majd nagy súlyok emelgetésével jót teszel az aránytalanul terhelt gerincednek?

Az a baj, hogy nem csak gerincferdülésed van, hanem hülye is vagy :)

2016. okt. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne végezz olyan gyakorlatot ami megterheli a gerinced
2016. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 Vicces vagy :)
2016. okt. 28. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora ferdülés. Sok ember van egy kicsi, észre se lehet venni. De ha fáj a hátad, akkor keress egy orvost. Az úszás, gyógytorna gyógytornász mellett segít.
2016. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ezt nem tudjuk megmondani, ha olyan a fájdalom, hogy 2 napig tart, akkor az azért van, mert kimerültek az izmok és ekkor gyengébb az ember, ezt el kell viselni
2016. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha közel vízszintes háttal induló deadlift et csinálod, a súly térd magasságából indítsd, úgyis jó, vagy próbáld ki ezt, ez mai kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__8190..

2016. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem 2 napig fáj, hanem kb 30-40 percig, aztán elmúlik.
2016. okt. 28. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!