Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tüntessem el a zsírgomb...

Hogyan tüntessem el a zsírgombócokat magamról? Izomnövelő szereket is kell mellé szedni?

Figyelt kérdés

Nyáron sokat ettem nem híztam ezért még többet ettem. Nem jött fel semmi de most télre egyből amit ettem mind feljött rám. A hasamnál ilyen zsír meglapult.Szeretnék lefogyókúrázni de a hátamat szeretném formálni. Hány sorozatot végezzek hátra ha 45 ismétléseket csinálok?

Tudnátok ajánlani valami izomnövelő szert is hogy látszódjon?

Azt írtátok hogy elég hátra 1 gyakorlat de nem tudom melyik legyen. Milyen gyakorlatot végezzek a hátamra?



2016. nov. 4. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az ismétlés még nincs meg nem tudom miért írtam oda 45-t.
2016. nov. 4. 20:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy fogysz, vagy izomtömeg növelsz. A kettő egybe nem megy. Húzodzkodj.
2016. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De a húzódzkodás csak szélesíti a hátat. Így nem lesz vastag tudom hogy nem lehet egyszerre súlyt leadni és felvenni ne néz hülyének. De izomnövelőszerekkel tudok egyszerre leadni zsírt és izmot felvenni mert így működik a szervezet ez egy biológiailag bizonyított tény. Izomnövelő szereket nem mondtál várom a további válaszokat.
2016. nov. 4. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon éretlen vagy te még a kokszoláshoz.
2016. nov. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 likebike ***** válasza:

Hova akarsz te koxolni?:DDDD

Nincs külön szélesítő meg külön vastagító gyakorlat hátra.

Ha kevés a zsír,tömegelj lassan,ha meg sok,akkor szálkásíts.

2016. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szedjél naposim-t és hát edzésnek próbálgass csöcstokot.
2016. nov. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!