Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek melyik edzés alkalmazás...

Nektek melyik edzés alkalmazás használata vált be?

Figyelt kérdés
Írnátok részletes véleményt, előnyt hátrányt?

2016. nov. 6. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Semelyik. A legutolsó,amire hallgatnék edzés kapcsán,az egy androidos alkalmazás :D nem attól leszel erős /izmos,hogy milyen program van a telódon.
2016. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az edzés/étrend naplóm, régi alkalmazás még notesz és toll kell hozzá... tudod a golyós...
2016. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bodyspace: jol tudod naplozni az edzest. Mutatja a fejlodesed. Sok elore elkeszitett edzesterv van benne es te is tudsz szerkeszteni. Hatranya hogy angol, bar ez engem nem zavar.

MyfitnessPal: kajat tudod naplozni vele. Nagyon sok magyar kaja is benne van. Tapkiegek is. Tud magyarul. Mutatja a markokat is. Mindent. Szerintem a legjobb.

2016. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

füzet, toll:-) legjobb..

motivációs képeket, saját képeket ragasztok bele.

Edzéstervet netről lehet nézni.

2016. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az edzés tervem le van írva egy papírra.

Az elvégzett edzést bejegyzem egy naptárba.

Az edzés közbeni ismétléseket papíron strigulával jelzem.

Ha időre edzek akkor egy korábbi Nokiat használok mert az megjegyzi a betáplált időzitést, nem úgy mint a mostani lapostelefonom.

Emellett ha rendszerezve van az edzésem ideje: bemelegítés, edzés sorozatok és a közbeni pihenések talán hamarabb is végezhetek.

Ezeket szeretném egy alkalmazásba sűríteni.

Igen azt én is tudom hogy nem az alkalmazás miatt leszek izmos...stb. Elég ha a fentieket elvégzi.

Szükségből vettem a lapostelefonom nem pedig a divat/trend miatt. Facebook profilom már nincs, de amikor volt akkor se raktam az fb oldalamra izmos képeket. Nem felvágásból edzek, hanem mert magát az edzést élvezem.

Köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 7. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, értem én, nem is kötekedésből írtam. Én érzésre edzek, ezért volt fura a kérdés számomra. Amennyire tudom, igyekszem fejben tartani a progressziómat...bár... most időm sem lenne leírni, örüök, ha eljutok a terembe :)
2016. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó 3-4 mondat inkább csak ki kívánkozott belőlem.

Nem akarok "egy a tucatból" telefon tulaj lenni csak, szeretném ha ezeket a feladatokat elvégezné egy alkalmazás.

2016. nov. 9. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!