Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Életmód váltás azaz mennyi...

Életmód váltás azaz mennyi kardió mostmár?

Figyelt kérdés
Üdv mindenki.Az alábbi a tényállás.Volt rajtam felesleg, illetve van is de a Rendőrszakközépnek köszönhetően ahova szeptember óta járok már több mint 8 kg lement rólam.Nem tudom ki ismeri a sulit de a szeptember csak erőnlétiről szólt, eléggé beindult a zsírégetés mint folyamat.Azóta is emeltszámú testnevelés van de úgy egyébként is egész nap talpon vagyok és a suli jár egy egészséges stresszel, szóval szépen megy a zsírégetés.Nem voltam kövér, de nagy mértékben szálkásodtam.A genetikám elég jó, széles vállaim vannak nem vagyok egy vékony alkat.Régen is edzettem de egy váll sérülésnek köszönhetően ez jócskán abbamaradt, ebből kifolyólag jöttek fel a kilók.Na de mindegy is. A lényeg, hogy elkezdtem edzeni és vettem pár táplálékkiegészítőt is.Mielőtt megijedne bárki, hogy azt hiszem ez a megoldás, az edzésnek az elméleti részével teljesen rendben vagyok.Az étrendem is változott szóval a táp kieg kényelmi faktor növelés céljából lett beszerezve.Fehérjék, carnitin, vitaminok.A kérdésem az lenne, hogy az edzés mellett így, hogy a suliban is van azért mozgás, mennyi kardiót iktassak be, hogy tovább szálkásodja?Mert azért még van rajtam felesleges visszahúzó erő.Amikor futni jártam eddig akkor 30-40 percet kocogtam pihenő napokon.Ez maradhat heti 3x vagy ez már gátolná az izomzat épülést?Csak mert tudom, hogy később már a zsírégetés + izomzat épülés egyszerre nem megy.Tudom, hogy tél jön és ez a tömegelés időszaka, de nem szeretnék olyan izmokat amit mégnagyobb zsír fed, szóval szeretnék közepesen száraz izomzatban gondolkodni.Csupán ennyi lenne a kérdésem a tapasztaltabbaktól.Előre is köszönöm. :)

2016. nov. 7. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
ha tényleg ennyire aktiv vagy, szerintem elég a 3x kardió mert erőlét kell. az hogy mennyire gátolja az izomépülést, semennyire kb. de ha egy idő után nem jön a tömeg, vedd le 1-2 napra, vagy menjen több ch és nem lesz gond. de kardió ugye azért kell mert segit pl. vérellátásban, erőlétnél, anyagcsere stb.
2016. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!