Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi számít túl edzésnek?

Mi számít túl edzésnek?

Figyelt kérdés
Én minden 2.nap járok kondiba mindig van köztük pihenőnap és sok csirkét halat és zöldséget eszek de minden alkalommbal 2.5 órákat vagyok ott mert ki akarom hajtani magamból a maximumot meg kicsit lassan is csinálom(+sokan szoktak lenni és a gépekre várni kelhet). Semmilyen problémám nincsen azon kívül hogy négány hekyen striás lett a böröm. Ez attól lehet?

2016. nov. 12. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A túledzés nem magát az edzést jelenti, vagy azt, hogy sokat edzel... a túledzés egy állapot, amely a rengeteg edzéstől előjöhet, mikor megborul az agyad kémiája és fogalmad nincs róla, hogy miért, de el megy a kedved az egész szarságtól...

mert lemerül sok anyag a szervezetedben, olyanok is amikről azt sem tudod, hogy kellene, ezért nem is figyelsz rájuk.. és mivel hiány van belőlük, és mivel az agyad egy biokémiai alapokon működő húscsomó, így aztán ha hiány van valamiből, akkor bizony lehetsz olyan depresszív, hogy leállsz az edzéssel és te magad sem tudod mitől... na kb ez a túledzés.

2016. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Striákra ajánlom az olíva olajat extraszűzet megszüntetni nem fogja de csökkenti és megelőzi a többi kialakulását
2016. nov. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hancock22 válasza:
A túledzés az az, amiről minden második kis 40 kilós okoska beszél, mert azt hiszik hogy ha egy kicsit jobban meghajtják magukat, akkor leszakad minden izmuk. Ez nem így működik.A túledzés lényege az,hogy olyan intenzíven edzel, hogy már káros az izmaidra és nem nagyobb, hanem kisebb leszel. Tehát inkább pusztítasz mint építesz. De ehhez nem sokan tudnak elég intenzíven edzeni,úgyhogy emiatt nem kell aggódni. Nyomd ahogy csak bírod!! A striák pedig amiatt vannak,mert a bőröd nem bírt veled együtt nőni és megrepedt, megszakadt. Nem tudom hogy mondjam el másképp, de ez csak ennyi.Minden testépítőnek vannak striái, nem nagy dolog. Nekem is vannak, én bizonyítékként nézek rájuk, hogy látszik ai növekedés :D
2016. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!