Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van online személyi edző?...

Van online személyi edző? Vagy olyan legalább aki edzés terveket készít?

Figyelt kérdés

Most, hogy télen kicsit több időm van elhatároztam lemegyek edzeni egy kicsit. Nem fogyni akarok, mert nincs rossz alakom (181/75), meg nem is akarom magam kigyúrni. Csak szeretnék egy kicsit formásabb lenni. Szeretnék egy kicsit formásabb mell, bicepsz, stb izmot.

Találtam is itt közelben egy kondi termet, de ott nincs személyi edző. Viszont én nem nagyon vágom, hogy hogy is kezdjek neki. Azt meg nem akarom, hogy össze-vissza csináljam. 10 kilóba nyomok 8, a másik gépbe 10-t stb stb. Ezért kellene valami edzésterv. Persze nem kérem ingyen. Kifizetem ha megcsinálja ezt egy személyi edző.

Hogy miért nem megyek másik edző terembe ahol van. Ennek két oka van. 1. Hogy ez van a közelben és nekem sincs sok időm, munka mellett. 2. Én vidéken élek egy kisvárosban, itt össz 2 terem van. Ez nem Bp, hogy minden sarkon van egy Gilda.

Még egy kérdés. 37 vagyok. Nem késő elkezdeni edzeni?



2016. nov. 12. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, online coaching a neve. Nem késő.
2016. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem késő. Edzéstervért kár fizetni azonban ha mégis szeretnél állok rendelkezesédre.
2016. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Letöltöd a telódra az iMuscle alkalmazást és használod.
2016. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyenért pénzt adni. Gugliba beírod hogy 3 napos kezdő edzés terv és sokat ki fog adni.
2016. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha még aktuális... nézd meg facebookon Lifetilt!!Van fenékformáló program,kockahas program, narancsbőr program. A srác ingyen rak fel kaja+edzéstervet. Mindenki fogy és formálódik tőle. Ő megmondja a frankót a humbuk diétákról,edzéstervekről. Ő a legobb!!!! Csak nézd meg,olvasgasd. Bele fogsz szeretni! :) sok sikert!
2017. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Van fenékformáló program,kockahas program, narancsbőr program"

"Ő megmondja a frankót a humbuk diétákról,edzéstervekről"

Akkor végülis saját magát fikázza? Mert pont ezek a humbuk diéták/edzésmódszerek.

2017. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!