Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A nok nehezebben epitenek...

A nok nehezebben epitenek izmot? Elerhetetlen a celom?

Figyelt kérdés
Hatalmas tulsulytol szabadultam meg, volt egy hasi mutetem is a tobblet bor miatt. Izmosodni, formasodni szeretnek, ezert igenybe vetgem egy edzot munkajat, hogy vilagositson fel, magyarazza el mit hogy kell. Mondtam, hogy a celom egy Bekefi Brigitta alak lenne. Mondta, hogy eselytelen, mert mindjart 30 vagyok, a korabbi tulsulytol es a mutettol meg vagyok gyengulve. Kerdeztem, hogy miert van az, hogy pl. Csuhai Janos tobb servmutet utan edz es versenyzik. Mondta, hogy aert mert o ferfi, es a ferfiakra konnyebben jon az izom, nokent meg ebben a korban, ilyen multtal mondjak le rola, mert a nok 4x nehezebben epitenek izmot, de az en esetemben meg lehet ennel is nehezebb. Velemenyek?
2016. nov. 14. 17:12
1 2
 1/16 likebike ***** válasza:
Alacsonyabb a tesztó szintje,ezért nehezebb.
2016. nov. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én kutakodnék, hogy későn kezdő nők mit értek el, ha érdekel a téma.


Viszont ami a fő: ha megteszel mindent, akkor ki tudod magadból hozni a maximumot s ez a legtöbb, amit tehetsz.

Ha fiatalabb lennél, akkor is lehetne olyan genetikád, hogy nem sokra mész vele (persze azért jópár kiló izmot fel tudsz pakolni), előre nincs garancia, hogy egy bizonyos alakot el tudsz-e érni. Tedd meg, amit tudsz s meglátod. Tuti sokkal jobb lesz, mintha nem edzenél.


80 évesen már szkeptikus lennék, én csak 40 vagyok, még izmosodhatok, ha nem is annyit és bizonyára sokkal lassabban, mint egy jó genetikájú és helyesen edző, evő, pihenő 17 éves srác. Na és? :D


Még csak 30 vagy, az izomépítésről nehogy lemondj, van, aki 50 után kezd edzeni, az is sokkal jobb, mint a semmi. Hogy mi a reális cél, passz, de érdemes csinálni...

2016. nov. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen most a formád, de bőven elérhetsz egy szép, sportos fizikumot. Igaz, hogy a nők nehezebben és kevésbé izmosodnak a megfelelő tesztó mennyiség hiánya miatt, de ez nem azt jelenti hogy nem nézhetsz ki jól. Egyél és eddz jól, aztán lesz eredmény.
2016. nov. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
igen de ha sportolsz lehet jó alakod
2016. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Komolyan, annyi kókler szerencsétlen megy személyi edzőnek, hogy néha én is belegondolok: Miért nem tanulok annak?

Ezt a sok szerencsétlent simán alázom tudásban.

Vajon mivel mérte le, hogy pontosan 4x lassabban növesztesz izmot, mint a férfiak?


Ha olyan nem is leszel, mint ő, azért bőven lehet olyan tested, amire már bármelyik férfinek ott ragad a szeme.

2016. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Keress másik edzőt.
2016. nov. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

nem látott benned hosszútávú lóvét azért rázott le.

amúgy keress rá jennifer nicole lee-re.

ő 28 éves koráig 95-100 kilós volt és utána lett bikini fitnesz világbajnok,szóval ha van elegendő lé és idő,akkor nem lehetetlen.

2016. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igaza van, de szerintem a 4-szer olyan nehéz izomépítés nem teljesen reális, szerintem még nehezebben izmosodnak a nők.
2016. nov. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az esett benne eleg szarul, hogy ugy beszel a koromrol (28) mintha mar fel labbal a sirban lennek. Abban egyet ertek, hogy a mutet miatt vannak meg nehezsegeim, megigcsak kivagtak belolem egy nagy darabot, es egy baromi nagy hegem van, ami meg erzekeny. De konkretan ugy adta elo, hogy most mar hagyjam a fenebe oreg vagyok ehez, hagyjam a fiatalokra a testepitest.
2016. nov. 14. 19:39
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem az odavezeto uttal van a bajom, leadtam majdnem 70 kilot, ugy hogy elotte meg akartam olni magam. (Szanalmas, na). Ertem, hogy fogyni konnyebb, mint izmot epiteni. Ertem azt is, higy a nok nehezebben epitenek izmot 4x, 5x, akarhanyszor. Az b..sz fel, hogy tenyleg leirt, mint remenytelen esetet.
2016. nov. 14. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!