Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fej fölött tartott súllyal...

Fej fölött tartott súllyal guggolást meg lehet tanulni egyedül?

Figyelt kérdés

Ennek a gyakorlatnak a kivitelezését, hogy kell felépíteni? Milyen rávezetőgyakorlatokat kell csinálni, mit és mennyire kell megnyújtani,mennyire kell hajlékonynak lenni hozzá?

https://www.youtube.com/watch?v=wa3V_R_43X4

Össze tudom kulcsolni az ujjaim.


Guggolásnál megy az ass to grass,de van buttwink!


Ha mehet a dolog akkor hogy kell felépíteni az edzést,hogy komolyabb súllyal is meg tudjam csinálni?

30 kilóval megy többel nem mertem kipróbálni.

Most 80 kiló vagyok, az igazi királyság az lenne ha a saját testsúlyommal tudnám megcsinálni,de ha eljutnék 60 kilóig annak már örülnék.

Hol találok edzéstervet ehhez?



2016. nov. 14. 21:44
 1/2 mannnocska ***** válasza:

Ehhez nem igazán edzésterv kell, hanem technika, és mobilitás.


Vállad stabil kell legyen, de mobilis. Csípőd, combhajlító, combfeszítő, boka. Ezek mind megfelelő mobilitással kell rendelkezzenek. Továbbá erős törzsed kell legyen.


powerbuilder ebookját tudom ajánlani első körben. Nem kifejezetten erről van szó, de mobilitásról van benne szó, és az jó.


Angol mennyire megy? Mert YT-on, de írottan is van azért erről, viszont inkább csak angolul.


De egyébként meg tudod csinálni egyedül is, csak dolgoznod kell vele. Üres rúddal gyakorolj sokat, videózd le, nézd vissza. Figyelj a térded, csípőd, vállad, rúd mozgására, tömegközéppontodra, ilyesmi.


"Alan Thrall"-nál biztos van valami videó egyébként erről, csak az angol pl.

2016. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyébként egészséges a gyakorlat a vállnak.

Azt a tippet kaptam,hogy fogjam a rudat szűkebben és akkor kevésbé fordul ki a vállam.

2016. nov. 19. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!