Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha a nők koxolnak, mi változik...

Ha a nők koxolnak, mi változik meg a testükben, gondolok szőrösödésre, hajhullásra?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen ismerősöm. Olyan szögleges, férfias lett a feje. A hangja is fura. Bár az lehet, hogy előtte is ilyen volt, akkor még nem ismertem, amikor nem csinálta. De képeket láttam róla. Sokkal nőiesebbek voltak a vonásai. És persze a teste is.
2016. nov. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Attól, hogy bokszol egy lány, nem fog a csontja megváltozni vagyis nem lesz szélesebb a válla vagy szögletes a feje. Nem fog szőrösödni sem. Viszont állóképesség nőni fog. Az izom szépen kidolgozott lesz, és erős lesz a lány.

Ha valaki szteroidokat szed akkor meg teljesen mindegy milyen sportot csinál, az okozhatja a szőrösödést, extrém izmokat.

lásd egy híres női bokszolót, csodás alakja van

[link]

2016. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2: nem boxol, hanem koxol :D
2016. nov. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocsánat, félreolvastam.. Bokszolni olvastam koxolni helyett.. Bocsi még egyszer!!!! Akkor mondom: Ha koxolsz akkor természetellenesen megváltozik az izomfelépítés, szőrösödik, férfiasabbá válik a nő. Emellett egészségtelen is. Ja és igen, hullik a haj is.
2016. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Igen, rájöttem, hogy félreolvastam, és bocsánatot is kértem..
2016. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mannnocska ***** válasza:
100%

Hangjuk mélyül, szőrösödnek, (nem tudom jobban írni) férfiasodik az arcuk, menstruáció elmarad, csikló megnagyobbodik.


https://www.youtube.com/watch?v=zaj6eYbT3j4


Pl.

2016. nov. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 imakommandós ***** válasza:
ezek csak a lathato mellekhatasok, de a tobbi is ami a ferfiakara is veszelyes az rajuk is leselkedik, pl veseelegtelenseg, majkarosodas, magas vernyomas. bar a noi kokszok nem annyira mergezoek, kiveve ha tulzasba viszik az adagolast.
2016. nov. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokféle fajta létezik, és a dózis se mindegy. Elég sokat és elég durván kell nyomni ahhoz, hogy nagyon csúnyán nézzen ki. Van ebben tapasztalatom, nőként mondom, hogy lehet ezt óvatosan is.
2016. nov. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!