Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Okozhat e a sok ch puffadást,...

Okozhat e a sok ch puffadást, sok wc-re járkálást?

Figyelt kérdés

2016. nov. 15. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
persze főleg a zab ilyen mindig meg hajt meg felfúj így ritkán eszek már zabot
2016. nov. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez ember- és chfüggő. Van, aki betol napi 1000 grammot és semmi baja... S van, aki nem puffad, de enervált lesz 100 grammtól.

Ha valamire gyanakodsz, talán cseréld le valami másra, akár csökkentheted a ch-t is a zsír javára, hátha az jobban bejön. Előre nem tudhatjuk, mivel lehet bajod.

2016. nov. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

okozhat.

de ezen a szinten amit írsz az már lehet enyhe glutén érzékenység is.

a zabnál viszont érdemes megvárni amíg teljesen megszívja magát vízzel és utána enni,mert ha a beledben szívja meg magát akkor tényleg lufira puffadhatsz hiába gluténmentes.

2016. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, az én belem sem bírta, mikor tiszta kajával próbáltam tömegelni, pedig nekem nem is kellett sok. Egyszerűen a gabonák kifektetik a belem. Ha ugyanazt a CH-t gyümölcsből viszem be, akkor semmi bajom.

Én arra gondolok, hogy nem mindenki győzi enzimmel azt a sok keményítőt lebontani. Most gabonamentesen kajálok, tök jó az emésztésem.

2016. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A CH szénhidrátot jelöl. Semmi köze a gluténhoz és a gabonafélékhez. Pontosabban annyi, hogy azok tartalmazzák a legnagyobb mértékben. A "CH" nem okoz ilyen gondot. Általában a CH tartalom együtt jár a rosttartalommal. Na az, a ROSTTARTALOM az a felelős a bajaidért. Egyszerűen ki lehet próbálni. Egyél csicsókát. Nyersen, főve, sütve. Mindegy. Abban ugyanis sok a rost, szénhidrát (CH) szinte semmi. Abból szerezhetsz IGAZI tapasztalatokat. Csak arra az időre (következő nap) ne tervezz társasági életet. Jobb, ha otthon éled át az élményt.
2016. nov. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!