Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » VV Krisztián, VV Lóri, VV...

VV Krisztián, VV Lóri, VV Dávid vélemény?

Figyelt kérdés
Aki nem ismeri őket kérem nézze meg google-n félperc az egész. Aztán kiváncsi lennék a véleményekre velük kapcsolatban.
2016. nov. 15. 21:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
nem nézek ilyen szennyet azt meghagyom a birkáknak
2016. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy te mit nem nézel, s szerinted kik nézik, hanem hogy a 3 emberkéről mi a vélemény? Persze a sporton belül
2016. nov. 15. 22:55
 3/18 Kenzo Tenma ***** válasza:
Lóri nem úgy nézett ki, mint aki edz, krisztiánnak nincs lába, Dávidnak elég jó fizikuma volt/van, nem tudom mennyire épült le a beköltözés óta, csak az elején néztem bele egy két adásba.
2016. nov. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Krisztián jo forma, de vekony a laba. Lóri nem nagy eresztés. Elég zsiros es a melle nulla. Dávid szerintem jo forma volt szinten. De elegge bezsirosodott es azert latszik a 2-3 honap kihagyas, de ez potolhato. O legalabb tarta a kajat.
2016. nov. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 mannnocska ***** válasza:

Lóri: régen edzhetett, de már leépült, bezsírosodott.


Dávid: jah jó forma, csak férfi szempontjából egy 0 önbizalom hiányos cuck a gyerek


Krisztián: ilyen tipikus börtönfizikum :D kar, mell, váll és semmi láb.

2016. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#5

Látom, rátaláltál a neked való műsorra.

2016. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 mannnocska ***** válasza:

6: google


Annyira bírom, hogy körömszakadtáig igyekeztek kötekedni, és beszólni amikor csak lehet. És annyira vicces amikor ekkora failokat toltok.


Mutatja az értelmi szintet.

2016. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 mannnocska ***** válasza:

Megjegyzem, hogy itt egyeseknek olyan mélyen van a műveltségi, és értelmi szintjük, hogy egyenesen tanulni tudnának a valóvilágból szerintem. ;)


Kinek inge

2016. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Itt mindenki hülye, kivéve téged.
2016. nov. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
2016. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!