Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » VV Krisztián, VV Lóri, VV...

VV Krisztián, VV Lóri, VV Dávid vélemény?

Figyelt kérdés
Aki nem ismeri őket kérem nézze meg google-n félperc az egész. Aztán kiváncsi lennék a véleményekre velük kapcsolatban.
2016. nov. 15. 21:50
1 2
 11/18 mannnocska ***** válasza:

Öcsém!

Amikor kérdező még ki is írja, hogy googlizzon rájuk aki nem nézi, te bekommentálod pocskondiázva, hogy "neked való műsor". Ekkora failt ritkán látok azért :D


De látom magadra vetted. Pedig írtam, hogy kinek inge. Nézz akkor pár részt, biztos sokat fogsz kulturálódni.

2016. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Persze, kívűlről fújod még a személyiségüket is, de biztos csak gyors rágoogliztál. :D
2016. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 mannnocska ***** válasza:

Te tényleg ennyire buta vagy?


"kinek inge"

te magadra vetted, és beszóltál.


De most is jó, hogy beszólsz hogy én milyen jogon ítéllek meg, de te megítéled hogy én rágoogliztam, vagy sem, vagy nézem e a műsort, vagy sem.


Képmutatás definíció szerint. Vagy ügyes troll vagy, vagy ennyire buta. Még él a remény, hogy csak trollkodsz

2016. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hol szóltam én be, hogy milyen jogon ítélsz meg? :D
2016. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mannnocska ***** válasza:
"Persze, kívűlről fújod még a személyiségüket is, de biztos csak gyors rágoogliztál. :D"
2016. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mannnocska, még mindig 500 ismétléssel építed az izmot?
2016. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azt nem azért írtam, mert megsértődtem. :D
2016. nov. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 mannnocska ***** válasza:
Nyilván
2016. nov. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!