Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Team Suleiman vagy Powerbuilde...

Team Suleiman vagy Powerbuilder edzés?

Figyelt kérdés

2016. nov. 17. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezdésnek átmozgató edzésterv, aztán majd mikor már lesznek önálló gondolataod az edzésről, olvastál rengeteget, összerakod magadnak ahogy te szeretnéd
2016. nov. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mannnocska ***** válasza:
Amelyik tetszik
2016. nov. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A powerbuilder-t annyira nem követem, de az nem erőemelésről szól?
2016. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyik testépites, a masik meg erőemelés
2016. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mindkettő azt mondja,hogy edz nagy súllyal,mert ha erősödsz,akkor izmosodsz is.Szóval a filozófiájuk kb.ugyan az,nem?Csak más módszerekkel
2016. nov. 19. 14:13
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem...

testépités=izomtömeg növelés

erőemelés=fekvenyomás,felhúzás,guggolás fejlesztése hogy minél nagyobb súlyt tudj megmozgatni


ismerek rengeteg embert aki élő cáfolat erre hogy erő meg izomtömeg ugyanaz, nyilván a kettő együtt jár de azért végső soron lehet egyikre/másikra koncentrálni

2016. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyik sem. Mindenkinek saját magára kell az edzését szabnia. Amíg erre nem vagy képes átmozgató és teljes testes edzés és rengeteg olvasás.
2016. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én Suleiman módszerét követem és nekem nagyon bejött, sajnos edzeni még nem tudtam nála csak az egyik edzőtársam volt egy edzésen, de voltam a szemináriumán és onnan annyi infót össze tudtam szedni hogy megértsem az elveit
2016. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Powerbuilderen csomóan vannak, akik gigászi súlyokkal edzenek és mégsem néznek ki igazán izmosnak, amikor kiraknak magukról képeket. Team Suleimannál csak Gabit láttam, ő elég meggyőző (nyilván más a két tábor célja és az ehhez használt eszközei is).
2016. nov. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, powereseknek nem (fő)célja a fizikum. Sulinál Gabin kívül is vannak jó fizikumok. Nekem is tetszik az edzésmódszer.
2016. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!