Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csináljak a kockás hasért?...

Mit csináljak a kockás hasért? és mell izomért?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok 55 kiló 174 cm és nem látszik normálisan egy kocka se csak 4 de az is épp hogy. Régebben csináltam hasizom gyakorlatokat de már abba hagytam. miket ajánlatok ? milyen étrendet ? tudtok mondani itthoni edzésterveket ? terembe nincs pénzem menni de szeretnék nagyobb mell izmot has izmot és nagyobb kezet :D súlyzóm van de csak 1 db és az is 5 kiló csak

2016. nov. 18. 10:56
 1/6 anonim válasza:

saját testsúllya végzett gyakorlatok nagyon jók.

calistenics erre keress rá.

2016. nov. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. a kockahas a konyhában készül, szóval étrend legyen rendben, ha a testzsír megfelelően alacsony látszani fognak. 2. terem nélkül valami ilyesmit csinálj akkor: https://www.youtube.com/watch?v=jwZQRSQlKJk&t=2s

3. bőven tömegelhetsz (2gr fehérje, 1 gr zsír, 4-5 ch * testtömeg) első körben legalább 65-70 kg ig aztán meglátod.

2016. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gyanítom, nem tudod, hol található a testeden a kezed...
2016. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az,aki beírt a fogyókúra rovatba, hogy napi 5-600 kalórián tengődik?
2016. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem én vagyok :)
2016. nov. 18. 17:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy ne lenne pénzed elmenni terembe. csak nem akarod erre költeni. De kockás has nagyobb mell és kar izom nem lesz csak úgy. Bizony az is pénzbe kerül. Normálisan kell kajálni(ami több pénz) illetve kell edzeni. Saját testsúlyos jóval kevesebb eredményt fog hozni. Kaja nélkül szinte semmi nem lesz.
2016. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!