Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi ido mire feszes lapos...

Mennyi ido mire feszes lapos hasam lesz?

Figyelt kérdés

Nem vagyok uj a temaban,viszont sosem tudtam elerni hosszu tavon,hogy latvanyos feszes "kockahasam"legyen.Egy nagyon sportos szemelyiseg vagyok,viszont edzoterembe menni nincs lehetosegem,ugyanis falusi vagyok,viszont itthon tudok edzeni.Hany honapba telne az,hogy ez sikeruljon?A taplalkozasom teljesen nem tud megvaltozni,mivel 14 eves lany vagyok es a szuleim nem fognak csak nekem mast fozni.50kilo vagyok es szeretnek 45-46ra lefogyni es onnan izmosodni.Most nem hajas a hasam,de nem is teljesen izmos.Az etrendembol kiiktatnam a cukrot amennyire lehet illetve,kevesebb adagok,plusz edesseg es nasik teljes elhagyasa.Hezi hanyszor kene edzenem es mit kene meg tennem ahoz hogy komolyabb valtozast erhessek el?

Az olyan valaszokat,hogy nem nekem valo stb.nem fogom elolvasni,ugyanis a sportolas az eletem.


2016. nov. 18. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
olvasd el a sárga kapszula c. könyvet aztán majd visszatérünk az esetleges kérdésekre:)
2016. nov. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell csak neked mást főzni, amúgy a te korodban én már magam is főztem. Még csak bonyolultat sem kell, csak jó összetételűt. Az étrend mindenképpen fontos.

Milyen magas vagy? 50 kiló elég kis súly.

Nem tudom, milyen hasra gondolsz, de nem hinném, hogy minden nőnek reális az, amit látványos kockahasnak nevezel...

A helyedben mérnék testzsírszázalékot, főleg, ha nem vagy nagyon alacsony, ne vidd túlzásba a szálkásítást. A sportról itt senki nem fog lebeszélni... De nagyon sokat utána kell olvasnod.

2016. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányként szteroid nélkül SOHA sem lesz kockás hasad. Lapos akkor ha lefogysz.
2016. nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek.Nem olyan kockahasra gondolok,mint a fitnesz modelleknek van,hanem csak egyszeru izmos,feszes hasra.Alapbol hasonlo a hasam,viszont nem tetszik annyira,jobbat szeretnek.165cm korul lehetek,es az 50kilo nagyon rossz,es nemtudom ezt betegsegnek mondanam,de ha tullepem ezt az 50kilot hanytatni es kepes lennek magam annak ellenere,hogy ez komoly dolog.Nem erzem igy magam jol,talan 45 kilosan jol ereznnem.Egyebkent semmi onbizalmam,azert szeretnek valtoztatni magamon.
2016. nov. 18. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!