Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroid vagy nem?

Szteroid vagy nem?

Figyelt kérdés

A street workoutosok közül is vannak akik doppingolnak, a nagyon izomerő, gyorsaság, gyorsabb regeneráció miatt + kondiznak is mellé.

Az lenne a kérdésem hogy szerintetek Vadim Oleynik és Dejan Stipke nyom valamit vagy az az izomzat elérhető szteroid nélkül is? (látványilag kérdezem)

Videót, képet nem linkelek mert a youtube-n lehet több 100-at találni róluk.



2016. nov. 19. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elérhető,bér necces.

Na mind1,majd írnak mások is,még reggel van

2016. nov. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem hozhato csak sok idő , meg jo genetika.
2016. nov. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
szerintem ezekben nincs szteroid.tudtommal a szteroid izomnővekedéshez "kell".ezek a street workosok egyike sem nagyon haladja meg a 75 kilót.csupaizom ,szálkás krapekok.kedvencem:Frank Medrano.
2016. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó akkor a szteroidoknál kicsit el vagy tévedve, mert a tour de france-on is rengetegen streoidoznak (és tak)... ha jól tudom erre a versenyre mondták hogy dopping nélkül nem lehet megnyerni és itt nem a coffein tablettára gondolok.


Izomépítésre, állóképesség növelésére, erőfokozásra ugyan úgy vannak doppingszerek.

2016. nov. 19. 09:40
 5/10 A kérdező kommentje:
Frank pedig olyan tipikus szteroidosnak tűnik nekem. Vega testépítéssel 150g fehérjét bevinni alaphangon... hát nem tudom. Ráadásul elég száraz is mellé szinte mindig
2016. nov. 19. 09:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Neccesen elerheto. Viszont szerintem ok nem naturalban ertek el.
2016. nov. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne necces?

Bőven elérhető.

2016. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Erre azt mondani, hogy necces... :D

[link]

2016. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Tobb fele steroid van. Van az anabolikus amit a gyorsabb regeneralodas, gyorsabb izomtomeg novekedes erdekeben szednek. Van amitol jobb lesz az allokepesseged illetve gyorsabb leszel. Ez utobbit inkabb A tour de france-on hasznaltak. Es igen, ellehet erni, csak jobban oda kell figyelni az etkezesre, alvasra, es tobb idot is vesz igenybe. Remelem segitettem :)
2016. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a 4.válaszoló jól mondja.
2016. nov. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!