Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik oldalról tudok biztonsá...

Melyik oldalról tudok biztonságosan anabolikus szteroidot rendelni? Személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Jaj már megint egy szteroidos kérdés...Nem unjátok még, most komolyan?Kinek akartok megfelelni ennyire?


Elmész az orvosodhoz ő megvizsgál és ha úgy gondolja szükséged van rá akkor fel írja.

2016. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
1 te milyen kretén vagy, menj egészség témába, a testépitéshez ha nem hobbi szinten űzi az ember akkor elengedhetetlen kb mint a focihoz a labda
2016. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ugye azt te se gondoltad komolyan, hogy az interneten koxot rendelni akaró kis hülyegyerek komoly sportoló?

2016. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem gondoltam, odairtam hogy aki nem hobbiszinten űzi annak elengedhetetlen, a kérdezőről nem feltételeztem semmit csak felbsz hogy mások meg mondják neki mit csináljon, ő élete és ha szteroidozni akar akkor mit kell beleszólni? xd
2016. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem így van. Valószínűleg tök fiatal még,kell neki az iránymutatás. Másrészt ha ő egy szétkoxolt,impotens nyomi lesz, akkor főleg biológiailag mennyire lesz hasznos tagja a társadalomnak...?
2016. nov. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyikről sem. Nem véletlen neten árulják, akik árulják, mert kamu. Így nem tudsz utána kit elővenni. Rendőrséghez meg nem fordulhatsz, ezt ők is tudják és ki is használják.
2016. nov. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!