Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit csinálok rosszul? Amióta...

Mit csinálok rosszul? Amióta edzőterembe járok "pocakos" vagyok.

Figyelt kérdés

Néhány hónapja kezdtem el kondizni. Nőtt a karom, mellizmom, vastagodott a combom. Viszont a hasam is nőtt. A tömegnövelő étrendem csirkéból, halból, tojásból, rizsből, túróból, zabpehelyből áll + gyümölcs, zöldség és egy kis olajos magvak. Nassolni nem szoktam. Kg-ként 2-2,5 gramm fehérjét és kb. 5 gramm szénhidrátot viszek be, zsír minimális. Heti 3x hasazok 3 féle gyakorlattal és futok is.

Mit csináljak h kicsit visszamenjen a hasam?


2016. nov. 19. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csökkentsd a ch-t,valszeg az a gond. Vagy iktass be több aerobot/kardiot.
2016. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Sok a ch. Csökkentsd le, hogy minimális legyen a zsírosodás. 2 g fehérje is bőven elég. Nem kell annyit enni, mint egy disznó és nem leszel zsíros.
2016. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor legyen 3-4 gramm ch/testkg?
2016. nov. 19. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki először 4g-mal. Hogyha még annyival is zsírosodsz, akkor pedig csökkentsd addig, amíg minimális nem lesz a zsírosodás.
2016. nov. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már 3 gramm CH-tól is zsírosodom. Dúrva ez a genetika :D

Amúgy a hasazástól is pocakosodsz ám, hiszen a zsír alatt nő az izom. Én is megijedtem korábban, aztán amikor a köldököm körül ki tudtam tapogatni a kemény kockákat, akkor megnyugodtam, hogy nem rossz a helyzet annyira.

2017. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dobrovics Dániel ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy mikor eszel és az sem mindegy, hogy mennyit és az sem mindegy, hogy hány étkezést iktatsz be egy nap. Ezeket mások nem írták, pedig ez is lehet az oka akár. Persze valószínűleg túl sok a ch, ez gyakoribb oka ennek.
2017. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!