Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biotech ISO Whey Zero fehérjér...

Biotech ISO Whey Zero fehérjéről átálltam Nitro Pure Whey-re és azt tapasztalom, hogy eléggé puffaszt. (Az előzővel nem volt ilyen gondom. ) Ez reális, lehet, hogy valóban ettől van? Köszönöm előre is a segítséget.

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, nem bírod a laktózt.
2016. nov. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Abbol egy kiskanalnyi eleg volt, es olyan gazokat termeltem egesz nap, hogy menekultem tole.
2016. nov. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is laktózérzékenység lehet, az iso whey zero laktózmentes.
2016. nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A laktózzal tudomásom szerint semmi bajom. Csak az okozhatja? Esetleg kiválthat egy ilyen cucc laktózérzékenységet?


Annyit figyeltem még meg, hogy ha kiadós reggeli után edzettem és utána ittam a turmixot, akkor nem volt gondom, ha sovány vacsora utáni edzés után (összevissza van időm, sajnos), akkor fújt.

2016. nov. 22. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!