Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mely gyártók/forgalmazók...

Mely gyártók/forgalmazók termékei a vezető márkák manapság a táplálék-kieg. -k piacán?

Figyelt kérdés
Kb 10-12 éve vásároltam ilyen termékeket,érdekelne,jelenleg kié a legjobb fehérje,zsírégető,stb cucc.

2016. nov. 23. 04:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket:).Mondjuk a Dymatiz-rol tudtok valamit!Pár ismerős ezt is ajánlotta...
2016. nov. 24. 16:52
 12/15 anonim ***** válasza:
annyit tudok róla, hogy drága :D
2016. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amíg nem ismertem a myproteint, rendszeresen ittam Dymatize fehérjét. Akkor még jobb áron is volt nutritiondiscounton. Nekem nem volt vele bajom, de ma már meg nem venném, rohadt drága.
2016. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én mindegyiket próbáltam mondjuk. Majdnem. :D Én csak onnan rendelek, ahol akció van. Az lehet felőlem myprotein, biotech, scitech, nutriversum vagy mittom én még mik... Nem vagyok profi szal nem fog érdekelni az, hogy melyik brand.hez kell tartoznom. Szeritnem mindegyik jó a maga módján. :) Minden pénztárca függvénye. De nekem az elsődleges a kaja. Ha nincsnen pénz rá nem veszek egy fityiszt sem egyik boltban se. :D
2016. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi srácok!
2016. nov. 25. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!