Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fájó torokkal elmehetek...

Fájó torokkal elmehetek konditerembe súlyzós edzéseket csinálni?

Figyelt kérdés

2016. nov. 24. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hacsak nem a torkoddal akarod emelni a sulyt ...
2016. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elmehetsz, de nincs ertelme. Inkabb gyogyulj meg.
2016. nov. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha csak fáj, de nem érzem magam gyenge, szerencsétlen betegnek, én mennék. Amúgy a gyógyulásra koncentrálnék (bár nem tudom, hogyan, utálok beteg lenni, nem is voltam vagy 20 éve :D reggeli torokfájás van néha, de az hamar elmúlik és nem sok vizet zavar).


Szóval azon múlik, mennyire vagy beteg. Ha nincs sok bajom, engem inkább feldob egy edzés, annál tuti jobban, mint ágyban feküdni, az a halálom lenne. De ne erőltesd meg magad, fogadd el, hogy esélyes, hogy kevésbé bírod most.

2016. nov. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem tudom egy kerdest olvasunk-e :) en csak annyit latok, hogy faj a torka a kerdezonek, ami valljuk be lenyegtelen tenyezo abban, hogy elmenjen sulyozni vagy nem. ha komolyabb szimptomaja lenne ( laz, fejfajas, vagy egyeb ) gondolom nem a leglenyegtelenebb szimptomat hozta volna fel kizaro okkent. meg a kamu, unatkozo kerdes is elsokent felvetodott bennem, de ezt joszandekuan elvetettem azon nyomban.
2016. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!