Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolásnál feljön a sarkam?...

Guggolásnál feljön a sarkam? (leírás)

Figyelt kérdés

Aki nem tudná miről van szó : https://www.youtube.com/watch?v=NMAUPxtaK-M&feature


Valami jó megoldás azon kívül, hogy tárcsát rakok a sarkam alá?



2016. nov. 24. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyenes, függőleges hát. Kicsivel nagyobb terpesz a lábfejek meg enyhén kifelé nézzenek.
2016. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...meg a sarkadra terheld a súlyt ne a talpadra meg a lábujjaidra.
2016. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge a bokád.Boksmobilizáció kell.Megfogsz valamit,amiben tudsz kapaszkodni és minél messzebbre tedd a lábad,a sarkad meg maradjon a földön,úgy hogy a bokád feszüljön.Nem tudom,így írásban mennyire volt érthető,de párszor megcsinálod és menni fog
2016. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
2016. nov. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mannnocska ***** válasza:

Egyértelműen mobilitási probléma.

Nyújtás kell sok. Amiket leírtak, + combhajlítót is nyújtsd, vádlit nyilván, meg a talpadat.


Ez gyakorlatilag tökéletes leírás:

[link]

(most találtam én is, mit nem adtam volna érte pár éve lol)


Nyújtásnál nagyon figyelj arra, hogy minimum fél percig tartsd ki. Ne fájjon, csak érezd a nyúlást. Találd meg ezt a pontot, és maradj ott. Minden egyebet igyekezz ellazítani, ami nem fontos vagy pozíció vagy nyúlás szempontjából. Szuszogj nagyokat, relaxálj.

2016. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!