Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek VV Dávid, VV...

Szerintetek VV Dávid, VV Krisztián és VV Soma naturál?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 12:16
 1/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
A Soma biztosan, legalábbis forma alapján. A Krisztián valószínűleg kokszolt, habár ő sem volt egy hatalmas forma még mielőtt összement a villában, de szerintem benne nem volt alázat, hogy cucc nélkül érje el amit elért. Ja és lábra látszik, hogy soha életében nem edzett, ez szerintem baromira szánalmas, ha valaki már úgy beszél ott bent a nőkhöz, hogy mit szólsz a tökéletes testemhez. Dávidnál is lehet, hogy ment egy kis okosság, viszont belőle kinézem, hogy kimaxolta a naturál határait. Ja és edzett lábra is.
2016. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Helyes kérdés az lenne, hogy Szerintetek VV Dávid, VV Krisztián és VV Soma homokláda?

A válasz: igen.

2016. nov. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Már a vezetéknevükben is benne van, hogy koxos kocsogok.
2016. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dávid 100kgal ment be, és 88kg jelenleg. Lepattant róla 2-3 hónap alatt 12kg.
2016. nov. 28. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:
vmi képet esetleg linkelj, mer nekem tv-m sincs, de ha lenne se néznék retekklubot vagy min megy ez
2016. nov. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
#3 Igen, ez nagyon gázos, viszont bent is tudott volna edzeni. Emlékszem előző szériákban volt, hogy vittek be fekpadot. Na most ha nem is teljes felszereltséggel, de ha kérvényezték volna ők is, akkor valamit biztosítottak volna nekik.
2016. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!