Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan szerzik be az emberek...

Honnan szerzik be az emberek a szteroidot?

Figyelt kérdés

Illegalis, nem? Van 1000 magat tutibiztosnak mondo rendelos oldal a neten, de azt meg ki meri bevenni/beadni maganak? (Jo biztos van, aki igen).

Szoval, akkor aki vesz, es gondolom nem hamisitvanyt, mivel fejlodik is, az honnan szerzi be?


Nem szeretnek elni vele, csak uj vagyok a testepites vilagaban es ez elgondolkodtatott.


2016. nov. 28. 05:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Illegálisan állítják elő, ami ugye nem eredeti, és ez terjed az emberek közt.
2016. nov. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Es a kamucuccoktol fejlodnek? Es a nem natural hazai versenyzok is ezeket szedik?
2016. nov. 28. 08:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Kamutól nem fejlődik, de illegálisan is lehet előállítani olyat ami működik.

Amúgy meg lehet legálisan is kapni különböző szteroidokat vényre, gondolom ezzel is lehet csalni.

2016. nov. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
(majdnem) minden szteroid hamisítvány, csak valamelyikbe szinte hatóanyag sincs. Dealerektől, edzőktől stb simán beszerezhető.. Vagy menj ki az arabokhoz, ott kapsz patikait :)
2016. nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jaj isten ments, en nem akarok! Csak kivancsi vagyok, hogy mukodik ez az egesz. De ha torvenybe utkozik, hogyan lehet, hogy versenyeket rendeznek szemmel lathatoan nem natural versenyzoknek?
2016. nov. 28. 09:37
 6/12 mannnocska ***** válasza:

Amennyire én tudom a dílerek csempészet útján jutnak hozzá. (mint előttem említették ahonnan be lehet szerezni könnyen, onnan becsempészik)


Meg persze vannak a hasonmás cuccok, a tipikus ki tudja hol és hogy kotyvasztott valamik.


Neten meg tényleg van olyan, amiben nincs hatóanyag. Múltkor találkoztam ilyen oldallal: el voltak nevezve a készítmények a tipikus ismert koxoknak (stana, napo, winstrol, stb), és nagy nehezen ha rátaláltál az oldalra ahol az összetételt írták, kiderült, hogy csak hétköznapi tápkieges dolgok voltak benne (bcaa, vitaminok, no fokozók). De ha valaki nem nézi meg az összetételt, akkor megrendeli azt, amire azt hiszi hogy cucc.

2016. nov. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert versenyezni nem illegális.
2016. nov. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Najo de hasznalni az, nem? Akkor miert nem allitjak elo a versenyzoket? Felre ertes ne essek, nem kotozkodom, nem vagyok a sportag ellen, sot! Csak par hete fedeztem fel es olvasok rola, es ezt nem ertem.
2016. nov. 28. 09:45
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Használni legális.
2016. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
Ennyi erővel ott a többi élsport... amiben mindben doppingolnak...
2016. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!