Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen súlyban a legerősebb...

Milyen súlyban a legerősebb az ember?

Figyelt kérdés

Most ez egy kicsit hülye és bonyolult kérdés, de ha teszem azt ugyanolyan magas és genetikájú emberekről van szó, és ugyanazt is sportolják. Tehát ilyeneket ne vegyünk bele, hogy egy 60 kilós boxoló megver egy olyat aki 100 kiló de "csak" kondizik. Nyilván minnél vékonyabb egy ember annál gyengébb, de ha meg ilyen 150 kiló az meg átesik a túloldalra... van erre valami számítás?

Én 173 cm vagyok, hány kilósan lehetnék a legerősebb? Azért kérdezem mert most vagy 71 ami amúgy a "normál" kategória. De meddig érdemes növelni tömeget és utána csak szinten tartani? jó állóképességet szeretnék a hobbisportban( foci), a munkában, a szexben viszont erős is akarok lenni, jó megjelenésű. Mi az ideális?



2016. nov. 30. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
173 centihez kb 80-85kg, 12-15% testzsirral naturálon
2016. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet testsúlyban mérni.


-"Nyilván minnél vékonyabb egy ember annál gyengébb" - Eszméletlen hülyeség...


A mozgásban nagyon keveset vesznek részt az izmok.A csotok, izületek, szalagok irányítja a fő rugót a mozgásban.(így tehát ha ezek gyengék, 200 kilogrammosan is gyenge vagy.)


-"ugyanolyan magas és genetikájú emberekről van szó, és ugyanazt is sportolják" - Az idegrendszer fogja eldönteni melyik az erősebb sportoló.


-"van erre valami számítás?" - Ha kitudod számítani hogy abban a pozícióban mennyi izomrostot aktivál az idegrendszer, akkor van.:D


UI.: A kérdésben lévő "legerősebb az ember" rész is sántit.Miben szeretnél erősebb lenni?Ha téglákat akarsz széttörni karatés módra az egy bizonyos erőt igényel.Ha egy erőemelő akarsz lenni az is erőt igényel.De az egyik nem biztos hogy megcsinálja a másikat.(legtöbb esetben)Ez az "erő" dolog is az izom-agy kapcsolatból alakul ki.Minél jobban, gyakrabban fejleszted a technikád annál jobb leszel a gyakorlatban(ezt hívják ideg-izom kapcsolatnak)

2016. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

írtam pár példát

de akkor leírom újra: foci, szex, fizikai munka, ha belém kötnek de csak olyan emberek akik nem küzdősportolnak (tehát hasonló emberek mint én), jó megjelenés is

2016. nov. 30. 17:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Foci: Sok futási gyakorlat, gondolom(nem vagyok nagy híve a sportágnak, így nem tudok tapasztalt hasznos tanácsot adni)


Szex: A makkodat "simogatod", sok szex stb.Így egyre jobban hozzászoksz az ingerhez.Vagy még az is segít ha amikor maszturbálsz és érzed, hogy a végéhez érsz akkor hirtelen megállsz.Ha pedig elmúlt az érzés folytatod tovább.


Fizikai munka: Inak erősítése.


"ha belém kötnek de csak olyan emberek akik nem küzdősportolnak": Ugyan az mint a fizikai munka.


"Jó megjelenés is": Ez egyén függő kinek mi a jó.

2016. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs univerzális, sajnos majd rájössz, hogy mindenben nem lehetsz egyszerre jó. :)
2016. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!