Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyos edzés mellé...

Saját testsúlyos edzés mellé tömegnövelőt érdemes lenne vennem?

Figyelt kérdés

Kérem csak olyan emberek válaszoljanak, akik a témában illetékesek, vagy tapasztalat alapján velük ez történt. 26 éves vagyok 175cm,75kg, vékonyabb szálkásabb testalkatú. Jelenleg saját testsúllyal edzem. Nekem ezek a gyakorlatok nagyon megerőltetőek szóval én úgy érzem elég kihívás lenne az izmoknak. Pl a húzódzodás még most sem megy rendesen szériában, a gyakorlatoktól legalább annyira bedurranok, mint a súlyoktól szóval sztem megvan a kihívás Hypermass 5000-re gondoltam, ami kreatint is tartalmaz. Szerintetek? Célom, hogy izmosabb legyek am kajálok is, de nem nincs külön meghatározott étrendem.

Nem szeretnék sokat hízni kb 3-4 kg-ot.


2016. dec. 3. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább zabliszt+tejsavó kombót ajánlom,kis lenmagolaj bele. Szerintem sok a cukor a hypermass-ben.
2016. dec. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Zabliszt+tejsavó + kreatin(+lenmagolaj / hidegen sajtolt oliva olaj)jobb. Ha van turmix gép akkor mehet bele gyümölcs, zöldség. Mivel tömegelni szeretnél +kcal kell bevinni szinte minden jobb a tömegnövelőnél(ennél).
2016. dec. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Illetve a kreatin nem fontos bele csak fent kiemelt ezért írtam hogy tehetsz bele. Havi 1,5 kilónál többet ne hízz. Még halkan megjegyzem hogy a saját testsúly akkor sem ér a súlyzós nyomába ha kemény.
2016. dec. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bedurranásnak amúgy semmi köze a fejlődéshez.
2016. dec. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!