Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik nehezebb ha húzódzkodas...

Melyik nehezebb ha húzódzkodasnal teljesen kinyujtom a karom az alsó pozícióban vagy kicsit hajlítva hagyom?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre mindkettő ugyanugy megy (mindig is ugy csinaltam hogy teljesen kinyujtom mert ugy szabalyos a street workoutban)

Nekem mindkettőből 25 megy.



2016. dec. 6. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem attól lesz teljes a mozgástartomány, hogy kiakasztod a könyékizületed és ezzel hazavágod egy idő után garantáltan.
2016. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos kisfiu lehetsz de ha nem tudsz valaszolni egy kérdésre akkor inkább ne irj semmit:)
2016. dec. 6. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
en mindig szabalyosan vegzem, gondolom ugy nehezebb is.
2016. dec. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Az 1# tökéletes választ adott... nem az a kérdés, hogy melyik verzió a nehezebb...

Hanem, az, hogy az egyikkel hazavágod az ízületedet... de a te életed..

2016. dec. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Engem te ne kisfiúzzál hülyegyerek, inkább tanulj meg húzódzkodni szabályosan, ha már a mászókázást nyomod.
2016. dec. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Számomra a szabályosság a fontos és igy elérni magasabb ismetlesszamot.Utána néztem és versenyeken is csak az számít ismetlesnek ahol a könyök lent kiakasztják.Egykezes húzódzkodás,front lever,kézenállva fekvőtámaszt is mászokázásnak találod öcskös? :) amugy szabad súlyokkal is edzek nemrég kezdtem el saját testsúlyos gyakorlatokban is fejleszteni magam de sose a testépítés volt a célom de más kategóriában ezt a kérdést nem tudtam feltenni.Köszönöm a válaszokat :)
2016. dec. 7. 22:18
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez nálad ilyen komplexus amúgy, hogy ismeretlen embereket öcskösözöl? Inkább te viselkedsz úgy, mint egy kis tinédzser hülyegyerek.
2016. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen kinyújtod a karod az alsó pozícióban van, úgy nehezebb, és nagyobb erőt kell a húzódzkodó gyakorlatnál kifejtened. Azt, hogy az alsó tartományban teljesen kinyújtottad a karod, a gyakorlatot szabályosan végezted. Így sokkal hatásosabb eredményt lehet elérni, ugyan is ez a húzódzkodás e fajtája szélesíti a latisimust, és edzi az egész vállövezetet. A gyakorlat elsősorban a hát külső és felső részét fejleszti, és kifelé fordítja a váll- lapot, ami megkönnyíti a hát terpesztését. Amikor húzódzkodsz, az állad mindig a rúd felett legyen, ne rángasd magad, amikor felfelé húzod a tested. Minden ismétlésnél lassan ereszkedj le.
2016. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!