Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
Mikor reggel felkelek felveszem a pólóm a karomon rendese látszik hogy feszül elég formás is tőle a karom és jó bőrben érzem magam ezután elmegyek edzeni akkor egész szépen bedurran akarom kb edzés után még 2-3 órán át eléggé "jól néz ki" a karom de utána egész nap mint aki levan engedve :/ miért lehet ez?

2016. dec. 8. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiürül a tápanyag
2016. dec. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*glikogén pontosabban
2016. dec. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kenzo Tenma ***** válasza:
Azért annyira nem enged az le. Elmúlik a bedurranás ami pár centi plusz kerületet tekintve, de ez nem a világvége. :D
2016. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A megoldás, ha kitömöd a pólód valamivel. Így visszajön a pár centi és a csajok sem kopnak el. Póló nélkül meg úgy se veszik észre, hogy pár centivel kisebb a karod, mert minden nőnek rossz a szemmértéke szinte kivétel nélkül.
2016. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kitágul a pólód, és úgy marad, ezért tűnik úgy, mintha le lenne engedve a karod. Mosás után természetesen újra vissza szűkül. Legalábbis én így tapasztaltam.
2016. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!