Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Régen itt mondta mindenki...

Régen itt mondta mindenki hogy Chris Ho nem naturál, annak ellenére hogy azt állitja, ez alapján a kép alapján szerintem bőven natural, vagy már ehhez is kox kell?

Figyelt kérdés

[link]


szerintem esztétikailag elég csúnya teste van, mint egy hordó amin van két vékony kar,ehhez kox kell? nem akarom elhinni


2016. dec. 9. 23:35
 1/6 A kérdező kommentje:
vagy csak szerintem csúnya ez a széles derék?
2016. dec. 9. 23:36
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Én erre azt mondom lehet natúr. Majdnem 2m magas és nincs 100kg se.
2016. dec. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira rossz. Csak vastag a dereka. En mar lattam sok mindent. Volt olyan is akirol azt se mondanad meg hogy edzoterem kozelebe volt de mar tul volt 2 kuran. Szoval valamit nagyon szarul csinalt. Lehet itt eppen nincs benne semmi. De lehet amugy mar tul van par dolgon. De az is lehet hogy tenyleg natural. Ezt sosem tudod meg. Minden esetre a videoitol kivagyok. 20 percig magyaraz, makog, korbeir 800 szor mindent. Amit kb 3 lerc alatt el lehetne mondani. K#rva unalmas, hosszu, vontatott videokat csinal.
2016. dec. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt már ennél komolyabb formája is.. Most lehet épp üres. A videói meg hát... Mond okosságokat de az a hebegés habogás ahogy előadja meg percekig magyaráz minden apró dolgot elég zavaró. A 30 perces videó végén meg kb úgy vagy hogy ezt a dolgot te elmagyaráztad volna 3-4 szép magyar mondatban ezért én mostanában már nem is nagyon nézem a csatornáját.
2016. dec. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egy forma hozható naturalban az nem azt jelenti, hogy a tulajdonosa nem koxol... az olyanok esetében mint chris ho, azért van sok embernek gyanúja, mivel egész évben így néz ki. Vagyok én is ekkora, de ahhoz, hogy így látszódjon a hasam kell egy minimum 2-3 hónapos szálkásítás... pedig nekem nincsenek ilyen endo arányaim.
2016. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

értem,köszi a válaszokat

igen Chris mond jó dolgokat(néha baromságot is hallottam már tőle) de minden videó 6 évig tart

2016. dec. 10. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!