Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen testépítő tiszta...

Lesszi kérdése:

Milyen testépítő tiszta karácsonyi menü fogásokat ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Van valakinek valami jól bevált receptje? Jöhet minden fogáshoz, érdekel kinek mi a kedvence és a kulturált véleménye!:)

2016. dec. 13. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Még a versenyzők is normálisan esznek, ha épp nem felkészülési időszak van. Felesleges minden egyes nap ennyire kontrollálnod magad.
2016. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem felesleges, nagyon sok ember van, aki életmódszerűen eszik valahogy és soha, soha nem leng ki. Tiszteletreméltó dolog, ha az étrendjük jó, de ha élvezik, akkor nem is kell hozzá semmi, azt csinálják, ami jó nekik, pont.

Tisztán enni nem akkora megszorítás, van, aki napi 5g ch alatt él le évtizedeket, na az már durva.

S van, akinek a félreevés nagyon fáj, pokoli hasfájás, görcsök... Nem mindenkinek opció, hogy ne foglalkozzon ünnepekkel az ételek összetételével. Csak mert sokszor találkozom olyanokkal, akik láthatóan nem tudják, hogy milyen, ha valaki olyannal sokkolja a szervezetét, amitől az rég elszokott.


Én pl. lazacot (vagy amit szeretsz) ajánlhatok vegyes zöldségekkel, kérdező, az elég szimpatikusnak tűnik számomra. Vagy eheted, amit máskor, max. érdekesebben elkészítve, nem ismerem az ízlésed.

Én egész évben jókat eszem, karácsonykor is azt, mint máskor, legalábbis itthon. A hangulatot más elemek adják.


Úgyhogy én töltött tojást fogok enni, ami a legmacerásabb ételeim egyike, heti egyszer van itthon :D.

Megcsinálok vagy harmincat, abból még másnapra is marad. Na, ilyen viszont nincs normálisan, a mennyiség miatt is ünnepi lesz. Franciasalátával főleg.

Akinek sok szénhidrátot kell ennie, az persze ehet hozzá rizst vagy amit akar.

2016. dec. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kérdés kinek mit jelent a normális étkezés. Én teljesen tisztán eszem, kb. évente 2 alkalommal eszem rendes csokoládét, és mind a kétszer megbánom, mert nem ízlik és nincs is rá szükségem.

Kedves 2. válaszoló: a töltött tojás igen szimpatikus számomra, köszönöm a remek ötleted!:)

2016. dec. 13. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!