Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok igazán jó testépítő...

TSkull kérdése:

Tudtok igazán jó testépítő könyveket? Életrajzokat?

Figyelt kérdés
Nem a szokásos gyakorlatok bemutatása, meg étkezési tanácsok, meg hasonlókra gondoltam. Egy régi motoros életrajzára, akik nem titkolóznak, hanem beszélnek a doppinghasználatról és így tovább. Inkább régi nagy legendák érdekelnének, pl: Tom Platz, Lou Ferrigno és még továbbiak.

2016. nov. 23. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Arnoldtol a "Testepites nagy enciklopediaja" ugyan mara mar nem teljesen akkuratus, de van eszmei erteke


Arnold: "Utam a csucsra"


Szinten Arnoltol az "Eletmas" leginkabb eletrajzi konyv, de nagyon jo


Bankuti Gabriella "Atvaltozom, megcsinalom!" tobbszoros fitness vilagbajnok, es az olimpiai bizottsag eronleti edzoje, raadasul nagyin jo beszelokeje van, nagyon jol van megfogalmazva a konyv tartalma


Bruce Leetol az osszeset szeretem. Igaz nem foglalkozom harcmuveszetekkel, viszon a filozofiaja zsenialis, helyretett jopar dolgot a fejemben.


Man 2.0


Ezek jutottak eszembe :)

2016. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Arthur Saxon - "Textbook of Weightlifting",

George F. Jowett - "Mighty and Muscle",

Danny Kavadlo - "Diamond Cut Abs",

Vince Gironda - "Unleasing the Wild Physique",

Brooks Kubik könyvei.

Ami nagy hatással volt rám az a "Spiritual Journey of Joseph L. Greenstein" - Ed Spielman könyve.

2016. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!